TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: Redmi Note 12, powerbanka a chytrá zásuvka

tipy xiaomi produkty redmi note 12 zasuvka

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na telefon Redmi Note 12 Pro, který se u nás ještě ani neprodává, powerbanku, nebo chytrou WiFi zásuvku.

Redmi Note 12 Pro

Pokud nechcete čekat, až se Redmi Note 12 Pro představí i v Evropě, můžete si telefon objednat z Aliexpressu. Nabízí se jak s čínskou, tak globální ROM a mezi hlavní přednosti patří skvělý 6,67palcový OLED panel se 120Hz frekvencí, čip MediaTek Dimensity 1080, 50Mpx hlavní snímač nebo 67W kabelové nabíjení.

Redmi Note 12 Pro (White) Unboxing + Quick Testing of Camera and Sound Speakers

Redmi Note 12 Pro (White) Unboxing + Quick Testing of Camera and Sound Speakers

Cena: 7 600 Kč

Xiaomi Mi Smart Plug Basic WiFi

Xiaomi Mi Smart Plug Basic WiFi je chytrá zásuvka, kterou jsme v tipech už zmiňovali. Nicméně nyní je za velmi zajímavou cenu. Můžete ji propojit se svým ekosystémem a mimo jiné ji lze ovládat pomocí Google Asistenta a Amazon Alexa.

Xiaomi MI Smart Plug (WIFI) – Review and Unboxing

Xiaomi MI Smart Plug (WIFI) - Review and Unboxing

Cena: 480 Kč

Yeelight Lightstrip 1S

Yeelight Lightstrip 1S je chytrý LED pásek s RGB. Můžete jej samozřejmě ovládat pomocí aplikace v telefonu a propojit s dalšími produkty chytré domácnosti, takže si můžete snadno nastavit třeba za jakých okolností má svítit vámi určenou barvou.

https://www.youtube.com/watch?v=CWcCbDHfWfU

Cena: 280 Kč

Aqara Smart Switch S1E

Aqara Smart Switch S1E je dotykový panel, přes který můžete ovládat vaší chytrou domácnost. Ideální bude, když si jej připevníte někam na zeď třeba do obýváku, nebo na chodbu.

Aqara Magic Switch S1E

Aqara Magic Switch S1E

Cena: 1 200 Kč

Xiaomi Power Bank 3 20000 mAh

Xiaomi Power Bank 3 20000 mAh je dobře hodnocená powerbanka se dvěma USB-A, jedním USB-C a také microUSB portem. Maximální výkon činí 18 W a momentálně je v poměrně slušné akci.

Best 20,000 mAh Power Bank? Mi Power Bank 3 Pro Test & Review

Best 20,000 mAh Power Bank? Mi Power Bank 3 Pro Test & Review

Cena: 700 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)