Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: chytrý kartáček Oclean a světlo do auta

xiaomi produkty oclean x pro světlo podložka

Stejně jako každou neděli vám i dnes přinášíme náš pravidelný seriál, kde se zabýváme zajímavými Xiaomi produkty. Tentokrát můžete sobě, nebo někomu blízkému udělat radost velmi dobrým kartáček Oclean X Pro, kutilové ocení magnetickou podložku a ti, kteří mají problém se zády by se mohli mrknout po Youpin Hipee Smart Posture Correction Device.

Xiaomi Oclean X Pro

Xiaomi Oclean X Pro je jedním z nejlepších (a za tuto cenu možná vůbec ten nejlepší) chytrých kartáčků na trhu. Před nějakým časem jsme ho dostali na recenzi a spokojeně ho používáme až dodnes. V případě že o něm přemýšlíte na ní rozhodně mrkněte.

Oclean X Pro Official video

Oclean X Pro Official video

Cena: 1 380 Kč

Xiaomi YOUPIN Baseus Car Reading Light

Máte nedostatek světla v autě a chcete si číst při noční cestě do Chorvatska? Pak zapřemýšlejte o Xiaomi YOUPIN Baseus Car Reading Light, které vydrží nabité až tři hodiny. Dobíjí se pak asi hodinku a můžete tak učinit třeba ve vašem autě přes microUSB kabel.

Baseus Bright car reading light

Baseus Bright car reading light

Cena: 520 Kč

Xiaomi Youpin Hipee Smart Posture Correction Device

Xiaomi Youpin Hipee Smart Posture Correction Device je vychytávka, kterou si připevníte na záda a propojíte s aplikací přes Bluetooth. Měl by vás naučit správně držet své tělo, ale také sedět a upozorňovat vás na to, abyste se více hýbali.

Xiaomi Hipee Smart Posture Correction Wizard

Xiaomi Hipee Smart Posture Correction Wizard

Cena: 600 Kč

Xiaomi Youpin Magnetic Screwpad Postion Memory Plate

Snad každý někdy zažil ten pocit, kdy ze stolu spadnul nějaký malý šroubek a jeho hledání zabralo více času, než rozmontování dané věci. Můžete to přitom velice jednoduše vyřešit díky magnetické podložce, kterou si dáte na stůl.

Xiaomi Mijia Wowpad 2 Magnetic Screw Pad quick look

Xiaomi Mijia Wowpad 2 Magnetic Screw Pad quick look

Cena: 80 Kč

Xiaomi Mobile Phone Cooler 3

Xiaomi Mobile Phone Cooler 3 FlyDigi je chladič pro telefony s RGB osvětlením. Funguje na většinu telefonů a vydrží 2-6 hodin, podle toho jaký výkon máte nastavený.

FlyDigi Cooling Fan Review – Best Cooler for Mobile (iPhone/Android) + Call of Duty Mobile Gameplay

FlyDigi Cooling Fan Review - Best Cooler for Mobile (iPhone/Android) + Call of Duty Mobile Gameplay

Cena: 440 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)