TOPlist

Tipy na Xiaomi produkty: domácí mazlíčci, mixér a praktický displej

xiaomi produkty domaci mazlicci

V tomto článku Vám dáme tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Pokud máte doma nějakého čtyřnohého přítele, připravili jsme tip na zajímavý produkt, který možná ocení. Dále zde naleznete praktický displej a malý mixér.

Xiaomi Mijia Portable Juicer Mixer

Pokud stejně jako my ujíždíte na smoothies, možná stojí za vyzkoušení Xiaomi Mijia Portable Juicer Mixer, díky kterému si můžete rozmixovat a klidně rovnou vypít nejrůznější druhy ovoce. Jde ale o klasický mixér, takže si v něm můžete klidně udělat mléčný koktejl a další pochutiny.

Xiaomi Mijia Mini Portable Juice Blender Review! 🍇 🍹 (With Type-C 🔌)

Xiaomi Mijia Mini Portable Juice Blender Review! 🍇 🍹 (With Type-C 🔌)

Cena: 690 Kč

Xiaomi Miaomiaoce E-ink LCD Large Digital Display

Xiaomi Miaomiaoce E-ink LCD Large Digital Display je jednoduchý displej, který si můžete umístit kamkoliv budete potřebovat. Můžete na něm sledovat aktuální teplotu v pokoji, vlhkost a také čas.

Miaomiaoce Screen LCD Large Digital Display Thermometer Hygrometer Clock Temperature Humidity Sensor

Miaomiaoce Screen LCD Large Digital Display Thermometer Hygrometer Clock Temperature Humidity Sensor

Cena: 220 Kč

Xiaomi Mijia Kitten Puppy Pet Water Dispenser

Xiaomi Mijia Kitten Puppy Pet Water Dispenser je vodní fontána, kterou mají obecně mazlíčci celkem rádi. Pijí z ní radši než z klasické misky, což můžeme potvrdit. Jeden ze členů naší rodiny přiměl kočku mnohem více pít právě díky podobnému produktu.

Xiaomi Kitten Puppy Pet Water Dispenser.(link in description)

Xiaomi Kitten Puppy Pet Water Dispenser.(link in description)

Cena: 300 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)