Tipy na Xiaomi produkty: velký levný monitor a RGB LED pásek

xiaomi produkty led rgb pasek monitor

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Mrkneme se třeba na LED RGB pásek, který můžete ovládat přes Google Asistenta, ale také na chytrou váhu, kancelářský monitor nebo laserový metr.

Yeelight Aurora Smart LightStrip

Yeelight Aurora Smart LightStrip je RGB pásek, který funguje s Google Asistentem, Alexou i Homekitem od Applu. Díky tomu jej tedy můžete ovládat mimo jiné i hlasem. Délka činí 10 metrů, přičemž můžete dokupovat prodlužovací pásky o délce jednoho metru.

Yeelight Aurora Lightstrip Plus review with API demo

Yeelight Aurora Lightstrip Plus review with API demo

Cena: 930 Kč

Xiaomi Game Mouse Lite

Jestliže hledáte levnou a kvalitní herní myš, můžete zapřemýšlet o Xiaomi Game Mouse Lite, která nabízí až 6200 DPI a vydrží až 80 milionů klepnutí. Je také poměrně lehká a samozřejmostí je RGB podsvícení.

Xiaomi’s NEW Gaming Mouse Lite Quick Unboxing

Xiaomi's NEW Gaming Mouse Lite Quick Unboxing

Cena: 660 Kč

Xiaomi Desktop Monitor 27″

Xiaomi Desktop Monitor 27″ je základní kancelářský monitor s Full HD rozlišením. Na tuto velikost by se spíše hodilo minimálně 2560 x 1440 pixelů, na druhou stranu pokud někdo potřebuje velký displej a zároveň využívá počítač na základní práci, odvede i tento kousek svou práci slušně.

Unboxing Monitor Murah dari XIAOMI | Mi Desktop 27 Review

Unboxing Monitor Murah dari XIAOMI | Mi Desktop 27 Review

Cena: 4 700 Kč

Xiaomi Smart Weighing Scale 2

Xiaomi Smart Weighing Scale 2 je chytrá váha, která se ovládá přes Xiaomi aplikaci. Kromě jiného vám změří na základě vašeho věku či výšky vaší ideální váhu a na základě váhy rozpozná až 16 členů vaší domácnosti.

SMART Scale Xiaomi Version 2

SMART Scale Xiaomi Version 2

Cena: 630 Kč

Xiaomi Youpin Duka Laser Tape

Xiaomi Youpin Duka Laser Tape je laserový metr, který se chlubí hliníkovým tělem, solidní výdrží na baterii a kompaktními rozměry. Rozhodně zajímavá věcička pro každého kutila.

Xiaomi Laser Range Finder (Duka LS-1S)

Xiaomi Laser Range Finder (Duka LS-1S)

Cena: 460 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)