Tipy na levné Xiaomi produkty: vychytávka do auta a magická kostka, která ovládne vaši domácnost

xiaomi produkty nabíječka reproduktor kostka

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na magickou kostku od Aqary, noční světlo s pohybovým senzorem i nabíječku do auta.

Xiaomi Night Light With Motion Sensor

Xiaomi Night Light With Motion Sensor je noční světlo, které si můžete dát třeba k posteli. Na základě senzoru detekuje pohyb (už od 1,5 m) a následně vám rozsvítí na vámi požadovanou dobu. Můžete si vybrat mezi několika režimy i teplotou barev.

Cena: 195 Kč

Aqara Magic Cube

Magická kostka Aqara Magic Cube je super doplňkem do každé chytré domácnosti. Můžete si do ní dát až 6 různých gest (stisknutí, zatřesení, klepnutí, otočení, překlopení o 90/180 stupňů) na základě kterých se pak budou vykonávat vámi navolené akce a automatizace.

This Smart Home Controller is CRAZY – Aqara Cube T1 Pro Review

This Smart Home Controller is CRAZY - Aqara Cube T1 Pro Review

Cena: 370 Kč

Xiaomi Mi Car Charger

Xiaomi Mi Car Charger je nabíječka do zapalovače a bude se tak hodit do každého staršího auta, které nemá USB konektory. Každý z portů je vybaven několika standardy včetně Quick Charge 3.0 a vymáčknete z něj až 36 W (18 W na každém).

Cena: 360 Kč

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 je kompaktní reproduktor, který můžete používat kdekoliv. Na jedno nabití vydrží až 6 hodin a nechybí mu ani vestavěný mikrofon pro volání skrz hands-free.

[Tutorial + Review] Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

[Tutorial + Review] Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Cena: 250 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)