Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: hned čtyři věci pod pětistovku

tipy xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na levný sonický kartáček, chytré hodiny s Google Asistentem nebo třeba levná drátová sluchátka.

Xiaomi Super Sonic Electric Toothbrush

Sháníte levný, ale zároveň spolehlivý sonický kartáček? Pak může být zajímavou volbou Xiaomi Super Sonic Electric Toothbrush, který nabízí chytré časování, 15denní výdrž nebo třeba certifikaci IPX7. Zapomenout nesmíme ani na 5 režimů čištění, které si můžete nastavit přímo na něm.

Cena: 425 Kč

Xiaomi Mi Smart Clock

Xiaomi Mi Smart Clock mohou být ideálním společníkem na váš noční stolek. Dominantou je zde 4palcový LCD panel s rozlišením 800 x 480 pixelů, nechybí integrovaný Chromecast pro poslech hudby, audioknih či podcastů a nebo dva mikrofony pro ovládání Google Asistenta. Hodiny jsou dostupné i na českých e-shopech za zajímavější cenu.

Xiaomi Smart Clock (with Google Assistant) | An In-Depth Review

Xiaomi Smart Clock (with Google Assistant) | An In-Depth Review

Cena: 1 500 Kč

Xiaomi Earphone In-ear 3.5mm Jack

Pokud vás nebaví bezdrátová sluchátka, neustále je někde ztrácíte nebo vás štve jejich nabíjení, můžete sáhnout po základních Xiaomi Earphone In-ear 3.5mm Jack, které se ještě donedávna dodávala s levnějšími telefony.

REVIEW: Xiaomi In-Ear Headphones Pro HD (Hi-Res Audio)

REVIEW: Xiaomi In-Ear Headphones Pro HD (Hi-Res Audio)

Cena: 130 Kč

Xiaomi Jordan&Judy Portable Pet Foot Washer

Znáte to, přijdete z procházky a váš pes zašpiní půlku bytu takovým způsobem, že to pak musíte půl dne uklízet. Proto se mu vyplatí tlapky pěkně umýt, s čímž může pomoci vychytávka Xiaomi Jordan&Judy Portable Pet Foot Washer.

PAW LEGEND PORTABLE DOG PAW WASHER | REVIEW | TO BUY OR NOT BUY

PAW LEGEND PORTABLE DOG PAW WASHER | REVIEW | TO BUY OR NOT BUY

Cena: 340 Kč

Xiaomi Multifunctional Window Door Keyboard Cleaning Brush

Xiaomi Multifunctional Window Door Keyboard Cleaning Brush je malý kartáč, se kterým vyčistíte špatně dostupná místa a třeba také klávesnici.

Multipurpose Window Door Keyboard Cleaning Brush Household Window Cleaner Dustpan 2 In 1 Tool

Multipurpose Window Door Keyboard Cleaning Brush Household Window Cleaner Dustpan 2 In 1 Tool

Cena: 30 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)