Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: levná couvací kamera, flash disk nebo notebook

xiaomi produkty couvací kamera redmibook flash disk batoh

Je neděle, takže již tradičně můžete počítat s naším pravidelným seriálem Tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se podíváme na několik zajímavých produktů, přičemž jeden z nich je určitě levná couvací kamera. Může vás ale zaujmout třeba také malý flash disk nebo praktický batoh.

Xiaomi 70Mai Reverse Camera

Pokud ve vašem automobilu postrádáte parkovací kameru, možná oceníte Xiaomi 70Mai Reverse Camera. Jedná se o levnou kameru s HD rozlišením a samozřejmě také certifikací IPX7. Při zhoršených světelných podmínkách je pak k dispozici noční režim. Ke zprovoznění však budete potřebovat ještě chytré zrcátko od Xiaomi. Bohužel nejsme schopni určit, zda bude kamera komunikovat i s jinými zařízeními.

Unboxing Xiaomi 70mai Car Reversing Rear Camera

Unboxing Xiaomi 70mai Car Reversing Rear Camera

Cena: 450 Kč

Xiaomi RedmiBook Pro 15

Xiaomi RedmiBook Pro 15 se může pochlubit procesorem AMD Ryzen 7 5800H s integrovaným grafickým čipem Radeon Vega 8. Nenechte se ale zmást, na laptopu si lze také slušně zahrát, což dokazuje i přiložené video. Za zmínku stojí také ostrý 15,6″ displej s rozlišením 3200 x 2000 pixelů s 90Hz obnovovací frekvencí nebo čtečka otisků prstů. V této cenové kategorii jde rozhodně o zajímavý stroj.

Gaming on AMD Ryzen 7 5800H Vega 8 in 2021 in 20 Games. Part 1

Gaming on AMD Ryzen 7 5800H Vega 8 in 2021 in 20 Games. Part 1

Cena: 25 500 Kč

Xiaomi Business Casual Computer Bag

Xiaomi Business Casual Computer Bag je odolný batoh, který mimo jiné zaujme tím, že z něj vede USB konektor, do kterého můžete zapojit powerbanku. Na cestách tedy oceníte, že můžete telefon či jiné zařízení ovládat v bez toho, aniž byste museli mít v kapse nebo dokonce dlani powerbanku.

Cena: 560 Kč

Xiaomi Mijia Yeelight Smart Modern Pendant Lamp

Xiaomi Mijia Yeelight Smart Modern Pendant Lamp je chytré světlo, které si můžete pověsit třeba nad jídelní stůl. Samozřejmostí je ovládání přes chytré asistenty Alexa nebo Google Asistent.

XIAOMI YEELIGHT Meteorite Review

XIAOMI YEELIGHT Meteorite Review

Cena: 2 000 Kč

Xiaomi Mijia USB 3.0 Flash Disk 64 GB

Xiaomi Mijia USB 3.0 Flash Disk 64 GB je miniaturní fleška, kterou si můžete snadno pověsit třeba na klíče. Její tělo je tvořeno z kovu, na videu se pak můžete podívat na rychlosti čtení i zápisu.

Xiaomi Mijia USB3.0 Flash Drive 64 GB from Banggood.com

Xiaomi Mijia USB3.0 Flash Drive 64 GB from Banggood.com

Cena: 410 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)