TOPlist

Tipy na levné Xiaomi produkty: kreslící tablet, organizér a chytré garnýže

xiaomi produkty alkoholtester kreslící tablet

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát jsme vybrali levný kreslící tablet, praktický organizér na zeď i chytré garnýže, které fungují skrz Zigbee technologii.

Xiaomi Mijia LCD Blackboard

Xiaomi Mijia LCD Blackboard je kreslící tablet, který se prodává ve dvou velikostech – 10 a 13 palců. Baterie v něm vydrží až jeden rok a součástí balení je samozřejmě také tužka.

Still The Best LCD Writing Tablet – Xiaomi Mijia LCD Blackboard

Still The Best LCD Writing Tablet - Xiaomi Mijia LCD Blackboard

Cena: 540 Kč

Xiaomi Mijia Punch Free Wall Box Organizer

Xiaomi Mijia Punch Free Wall Box Organizer je šikovný organizér, který si můžete nalepit jednoduše na zeď. Třeba vedle zásuvky, kde si často nabíjíte mobil, ale kabel vám nedosáhne na zem.

Cena: 35 Kč

Xiaomi Mijia Lydsto Digital Alcohol Tester

Xiaomi Mijia Lydsto Digital Alcohol Tester je jak již název napovídá digitální alkohol tester s LCD displejem, který slibuje rychlé a přesné výsledky. Napájí se pomocí 3 tužkových baterií, které nejsou součástí balení.

Dreger XIAOMI . Lydsto digital Breath . Alcohol Tester

Dreger XIAOMI . Lydsto digital Breath . Alcohol Tester

Cena: 360 Kč

Aqara Smart Zigbee Electric Curtain Rail

Aqara Smart Zigbee Electric Curtain Rail jsou levné elektrické záclonové garnýže, které můžete napojit na vaší chytrou domácnost a hezky si ji zautomatizovat. Večer se vám mohou automaticky zatáhnout, zatímco s budíkem zase rozevřít.

Smart Curtains for 120$! 🔥 | Xiaomi Aqara Smart Curtain Motor B1 Review

Smart Curtains for 120$! 🔥 | Xiaomi Aqara Smart Curtain Motor B1 Review

Cena: od 1 100 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)