TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: tlačítkový telefon s Androidem a praktický batoh

xiaomi produkty tlačítkový telefon

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Dnes se mrkneme na tlačítkový mobil s Androidem, praktický multifunkční batoh nebo Wi-Fi termostat.

Xiaomi Mijia Business Multi-functional Backpack

Xiaomi Mijia Business Multi-functional Backpack je praktický batoh, se kterým si v pohodě vystačíte i v případě, že potřebujete notebook, fotoaparát, sluchátka či termosku. Jde tedy o ideálního pomocníka na jednodenní záležitosti jako jsou výlety či pracovní schůzky.

AliExpress.Xiaomi Multifunctional Backpack 2 Business Travel 26L.Рюкзак Xiaomi 26L

AliExpress.Xiaomi Multifunctional Backpack 2 Business Travel 26L.Рюкзак Xiaomi  26L

Cena: 630 Kč

Xiaomi Mijia Smart WiFi Thermostat

Sháníte chytrý termostat? Zajímavou volbou může být Xiaomi Mijia Smart WiFi Thermostat. Propojíte jej snadno s aplikací Mijia App a můžete jej tak na dálku ovládat.

Xiaomi Mijia Smart WiFi Thermostat Regulator

Xiaomi Mijia Smart WiFi Thermostat Regulator

Cena: 870 Kč

Xiaomi Qin F21 Pro

Jsou vaši prarodiče zvyklí na tlačítkový telefon, ale chtěli byste s nimi zůstat ve spojení třeba přes WhatsApp, videohovory nebo jim ukázat běžné Androidí aplikace? Pak může být zajímavou volbou tlačítkový mobil Xiaomi Qin F21 Pro s operačním systémem Android 11.

Xiaomi Qin F21 Pro Review || The King is BACK!!

Xiaomi Qin F21 Pro Review || The King is BACK!!

Cena: 2 500 Kč

Xiaomi Youpin Large Electronic Wall Clock

Xiaomi Youpin Large Electronic Wall Clock jsou velké nástěnné hodiny zobrazující datum, čas a aktuální teplotu. Můžete je ovládat i pomocí přiloženého dálkového ovladače a měnit třeba barevné podsvícení.

Yaboodn Large Digital Wall Clock with Remote Control

Yaboodn Large Digital Wall Clock with Remote Control

Cena: 630 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)