Tipy na Xiaomi produkty: levné chytré osvětlení i hodinky Amazfit

tipy na xiaomi produkty amazfit bip 3 žárovka

Stejně jako každou neděli se i dnes podíváme na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát jsme pro vás vybrali levné a povedené hodinky Amazfit Bip 3, na své si ale přijdou také milovníci chytrého osvětlení a chytré domácnosti obecně. Mrkneme se na senzor pohybu i chytrou žárovku.

Amazfit Bip 3

Chytré hodinky Amazfit Bip 3 nabízí za málo peněz poměrně hodně muziky. Počítat můžeme s velkým 1,69palcovým displejem s rozlišením 240 x 280 pixelů, snímačem BioTracker 2 PPG, který je schopen zaznamenávat srdeční tep, okysličení hladiny kyslíku v krvi a také stres. Hodinky podporují více než 60 sportovních režimů, 280mAh baterie má pak vydržet až 14 dní při běžném používání.

Amazfit BIP 3 Review: LARGER Display. IMPROVED Features!

Amazfit BIP 3 Review: LARGER Display. IMPROVED Features!

Cena: 1 500 Kč

Xiaomi Youpin LCD Digital Thermometer

Xiaomi Youpin LCD Digital Thermometer je jednoduchý digitální teploměr s displejem, na kterém vidíte také vlhkost vzduchu či teplotu za posledních 24 hodin. Můžete si jej snadno připevnit třeba na zeď.

Xiaomi LCD Digital Thermometer Hygrometer Indoor with Magnet.

Xiaomi LCD Digital Thermometer Hygrometer Indoor with Magnet.

Cena: 270 Kč

Aqara High Precision Human Body Sensor

Aqara High Precision Human Body Sensor je senzor pohybu, který pracuje na technologii Zigbee 3.0. Můžete jej snadno spárovat s mobilní aplikací nebo dokonce Apple HomeKit a v rámci nich můžete navázat na pohyb další příkazy, jako je třeba rozsvícení světla.

Cena: 1 230 Kč

Xiaomi Youpin Smart Light

Xiaomi Youpin Smart Light je jednoduché chytré světlo, které může fungovat na senzor pohybu. Hodit se to může třeba v situacích, kdy potřebujete jít v noci na záchod. Snadno jej připevníte k posteli, druhé na chodbu a nemusíte nic manuálně rozsvěcet.

Cena: 140 Kč

Xiaomi Mijia E27 Smart LED Bulb

Xiaomi Mijia E27 Smart LED Bulb je levná chytrá žárovka s E27 závitem. Můžete ji propojit s aplikací Mijia a manuálně ji zapínat/vypínat, ale samozřejmě ji můžete tak zautomatizovat.

Cena: 240 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)