Tipy na levné Xiaomi produkty: sluchátka, reproduktor a kamera k TV

xiaomi produkty reproduktor sluchátka kamera

Stejně jako každou neděli se mrkneme i dnes na nějaké levnější tipy na Xiaomi produkty. Vybrali jsme pro vás chytrou centrální jednotku, levná bezdrátová sluchátka, kameru k televizi a také parádní Bluetooth reproduktor.

Xiaomi Center Gateway

Xiaomi Center Gateway je centrální multimediální jednotka s podporou standardů jako je Bluetooth 5.0 či Wi-Fi (2,4 i 5 GHz). Můžete ji snadno propojit s ostatními podporovanými produkty a vytvořit si tak jednoduchý hub, skrz který budete ovládat celou chytrou domácnost.

Cena: 1 450 Kč

Xiaomi Redmi Buds 4

Xiaomi Redmi Buds 4 jsou stále poměrně nová bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku (až do 35 dB) a certifikací IP54. Chlubí se až šestihodinovou výdrží na jedno nabití a rovněž režimy, jako je třeba nízká latence, což se hodí třeba pro hraní her.

Meet Redmi Buds 4

Meet Redmi Buds 4

Cena: 490 Kč

Xiaomi TV Camera

Chcete si provést videohovor přímo skrz vaší televizi? Můžete tak učinit díky Xiaomi TV Camera, která se chlubí Full HD rozlišením a rovněž dvěma zabudovanými mikrofony. Samozřejmě je ale potřeba mít podporovanou televizi buď od Xiaomi, nebo s Android TV. Zprovoznit ji můžete také na počítači.

Amazing Gadget 🚀| Mi TV Webcam Unboxing & Review 🔥| Full HD Webcam At Rs 1,999/- 🤩

Amazing Gadget 🚀| Mi TV Webcam Unboxing & Review 🔥| Full HD Webcam At Rs 1,999/- 🤩

Cena: 1 720 Kč

Xiaomi Sound Pro

Xiaomi Sound Pro se může pochlubit parádním designem. Jde o válec, který je ve své horní části průhledný. Nechybí mu podsvícení, které se mění v závislosti na aktuálně přehrávané hudbě. Můžeme počítat s podporou kodeku AAC, audio jackem a také podle Xiaomi skvělým zvukem, který konkuruje ostatním populárním reproduktorům v podobné cenové kategorii.

Xiaomi Sound Pro

Xiaomi Sound Pro

Cena: 5 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)