Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: herní monitor, televize i ventilátor

tipy na xiaomi produkty televize monitor

Máme tu další díl našeho seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty, ve kterém se podíváme hned na několik zajímavých věcí. Možná vás zaujme chytrý prodlužovací kabel, ovšem pokud se chcete včas připravit na léto a koupit si chytrý ventilátor, čínský gigant také jeden prodává. Pro hráče je zde zajímavý prohnutý monitor se 144Hz obnovovací frekvencí a pro občasné mrknutí na Netflix může posloužit levná televize.

Xiaomi Mi Mijia Power Strip

Xiaomi Mi Mijia Power Strip je prodlužovací kabel, který se může pochlubit třemi klasickými zásuvkami a třemi USB porty, které podporují rychlé nabíjení. Můžete jej navíc propojit s aplikací Mijia, kde jej můžete na dálku vypnout.

Xiaomi WI-FI Power-strips [New Model]

Xiaomi WI-FI  Power-strips [New Model]

Cena: 610 Kč

Xiaomi Mijia Mi Smart Standing Fan 2 Lite

Xiaomi Mijia Mi Smart Standing Fan 2 Lite je chytrý ventilátor,. Nechybí mu nastavitelná výška a lze jej použít jak na stole, tak i na podlaze. Můžete přepínat mezi třemi rychlostmi, přičemž jej lze propojit s aplikací Mi Home, takže ho můžete ovládat na dálku.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite | MultiMind Enterprise | Philippines

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite | MultiMind Enterprise | Philippines

Cena: 1 500 Kč

Xiaomi Curved Gaming Monitor 34“

Xiaomi Curved Gaming Monitor 34“ je herní monitor, který disponuje ultraširokým poměrem stran 21:9. Disponuje rozlišením 3440 x 1400 pixelů a nechybí mu ani 144Hz obnovovací frekvence, takže je vhodný i na kompetitivní hraní. Před koupí však doporučujeme mrknout na pár videí, abyste si uvědomili, jak moc je tento kousek velký.

Xiaomi Mi Curved 34 Review, The Cheapest 144Hz 1440p Ultrawide!

Xiaomi Mi Curved 34 Review, The Cheapest 144Hz 1440p Ultrawide!

Cena: 11 800 Kč

Xiaomi Mi TV P1 32“ Smart TV

Xiaomi Mi TV P1 32“ je základní chytrá televize s HD rozlišením a Android TV 9. Sice z ní nebudete mít bůhvíjaký zážitek, ale do dětského pokoje nebo třeba kuchyně bohatě postačí.

Mi 32” TV P1 vs iFFALCON TV F65A. BELOW $300 32″ SMART TV COMPARISON

Mi 32” TV P1 vs iFFALCON TV F65A. BELOW $300 32" SMART TV COMPARISON

Cena: 7 300 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)