Tipy na Xiaomi produkty: couvací kamera, reproduktor a hrnek

xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na parádní keramický hrnek, levnou couvací kameru, nebo třeba chytrou žárovku s technologií Zigbee.

Xiaomi Youpin Ceramic Mug

Xiaomi Youpin Ceramic Mug je keramický hrneček s kapacitou 400 ml. Díky přiložené nádobce si v něm můžete uvařit i sypaný čaj. K dispozici je hned v několika variantách – černé, zelené a modré.

Cena: 550 Kč

Xiaomi Table Lamp Clock Desk Lamp

Xiaomi Table Lamp Clock Desk Lamp je kombinací budíku a lampy. Časovač lze nastavovat na 15, 30 a 60 minut. Lze to používat například při práci, ať máte přehled, jak dlouho jste zrovna pracovali, nebo při studiu. Můžete si upravovat také tóny, od studené až do teplé žluté. Lampička má v sobě zabudovanou 2000mAh baterii, díky které vydrží až 20 hodin. Můžete ji mít ale samozřejmě také připojenou kabelem a o výdrž se nestarat.

Cena: 480 Kč

Xiaomi Youpin Wireless Charger Bluetooth Speaker

Xiaomi Youpin Wireless Charger Bluetooth Speaker je parádní doplněk třeba na váš noční stolek. Jedná se o zařízení, které může fungovat jako Bluetooth reproduktor, zároveň na něm ale díky bezdrátové nabíječce dobijete váš telefon a to rychlostí až 10 W.

Multifunctional Bedside Table Lamp, with Phone Wireless Charger, Phone Holder, Bluetooth Speaker

Multifunctional Bedside Table Lamp, with Phone Wireless Charger, Phone Holder, Bluetooth Speaker

Cena: 1 400 Kč

Aqara light Bulb E27 Smart LED

Aqara light Bulb E27 Smart LED Zigbee je chytrá žárovka s paticí E27, která se může chlubit nízkou spotřebou a podporou technologie Zigbee. K jejímu ovládání budete tedy potřebovat Zigbee bránu podporující Aqara produkty. Jednu takovou jsme pro vás recenzovali.

Aqara Smart Light Bulbs with Apple homekit support! [Xiaomify]

Aqara Smart Light Bulbs with Apple homekit support! [Xiaomify]

Cena: 450 Kč

Xiaomi Reverse Camera 70 mai

Pokud ve vašem automobilu postrádáte parkovací kameru, možná oceníte Xiaomi 70Mai Reverse Camera. Jedná se o levnou kameru s HD rozlišením a samozřejmě také certifikací IPX7. Při zhoršených světelných podmínkách je pak k dispozici noční režim. Ke zprovoznění však budete potřebovat ještě chytré zrcátko od Xiaomi. Bohužel nejsme schopni zaručit, zda bude kamera komunikovat i s jinými zařízeními.

Unboxing Xiaomi 70mai Car Reversing Rear Camera

Unboxing Xiaomi 70mai Car Reversing Rear Camera

Cena: 490 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)