Nevíte co koupit? Zde jsou naše tipy na levné Xiaomi vánoční dárky

xiaomi vánoční dárky tipy

Blíží se Vánoce, takže pokud chcete své blízké obdarovat dárky z Aliexpressu, je nejvyšší čas je objednat už teď, aby vám stihli přijít v dobu, kdy je ještě zvládnete zabalit pod stromeček. V pravidelném seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty se vám snažíme vyselektovat ty nejzajímavější gadgety od této firmy, které nemusí každý znát. V tomto dílu se tedy podíváme na naše tipy na levné Xiaomi vánoční dárky, které jsme vám doporučovali už v minulosti.

Xiaomi Mijia HOTO Electric Screwdriver

Pokud máte v rodině kutila, který neustále ztrácí šroubováky nebo si na ně stěžuje, zauvažujte nad koupí elektrického šroubováku Xiaomi Mijia HOTO. V balení se totiž nachází nejrůznější nástavce a baterie o kapacitě 1500 mAh dokáže otočit více než jednou tisícovkou šroubů, což je hodnota velmi dobrá. Samozřejmostí je pak volič výkonu, který nabízí čtyři stupně, takže je jedno jestli máte dnes rozebrat telefon a zítra skateboard. Se vším by si měl tento šroubovák poradit.

Cena: 950 Kč

Xiaomi Mijia AR Printer

Xiaomi Mijia AR Printer může být skvělým dárkem nejen pro mileniály, ale také třeba pro vaší babičku, která si chce vytisknout fotografii rodiny a dát si ji na ledničku. Její ovládání je velmi snadné a funguje bezdrátově přes Bluetooth. Funguje navíc jak s telefony Android, tak i s iPhony.

Xiaomi Pocket AR Photo Printer – Unique Gadget!

Xiaomi Pocket AR Photo Printer - Unique Gadget!

Cena: 1 400 Kč

Xiaomi Hrnek

Pokud máte v rodině naprostého fanatika, který na Xiaomi nedá dopustit, co takhle mu koupit hrnek s logem této čínské firmy? Vejde se do něj až 400 ml nápoje a určitě mu udělá radost.

Cena: 420 Kč

Xiaomi LED Smart Bulb Lite Color & White

Xiaomi LED Smart Bulb Lite je chytrá žárovka, která pracuje s Google Asistentem, Amazon Alexa nebo Samsung SmartThings. Můžete si vybrat mezi nejrůznějšími barvami, teplotou nebo jasem a její ovládání je velice snadné. Určitě ji tedy ocení každý, kdo plánuje začít s chytrou domácností.

Mi LED Smart Bulb – Full Set Up with both Android and iOS [Smart Home]

Mi LED Smart Bulb - Full Set Up with both Android and iOS [Smart Home]

Cena: 330 Kč

Nevybrali jste nic? Mrkněte do našich starších tipů:

Jaké dárky koupíte vašim blízkým?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)