TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 195 [Speciál] – nové GTA, Brothers in Arms 3 a další

android hry main

Vítáme vás u vánočního dílu seriálu Pařba na víkend. Pokusili jsme se vybrat 8 skvělých her, které by vás měly během svátků zabavit. Jako první si představíme tower offense/defense hru Ambush. Dále to bude skvělá 3D adventura Oddworld: Stranger’s Wrath s parádní grafikou, volností pohybu a spoustou hodin zábavy. Ve třetí hře budete na displeji kreslit znaky, a to v co nejkratším možném čase ve hře Impossible Draw. Následovat bude logicko-fyzikální hra Volt. Hned po ní vás určitě zaujme druhý díl Off-Road Legends. Pokud vás doposud nic nezaujalo (což snad ani není možné :)), určitě si oblíbíte fenomén Hearthstone pro Android. Jestliže máte rádi válečné hry, potěší vás novinka od Gameloftu – Brothers in Arms 3. Na závěr jsme pro vás vybrali GTA: Chinatown Wars od společnosti Rockstar Games. Nyní si tyto Android hry v krátkosti představíme.

Ambush

V Google Play se objevila nová hra, o které v poslední době psalo mnoho zahraničních médií. Jedná se o tower offense hru Ambush, vytvořenou studiem Creative’s Mobile Fun Factory. Tato hra je postavena na přepadávání nepřátelských základen, zatímco musíte budovat a upgradovat svoji vlastní. Hra probíhá prakticky non-stop, což znamená, že i když zrovna nemáte hru spuštěnou, může vás kdokoliv napadnout. Naštěstí se vám po navrácení do hry zobrazí podrobný log událostí a vy se tak můžete jít pomstít tomu, kdo vám poškodil vaši základnu. Hra nabízí 20 odlišných typů věží s unikátními schopnostmi. V Google Play je dostupná zdarma, ovšem jsou v ní mikrotransakce.

Ambush! - Tower Offense
Ambush! - Tower Offense

Oddworld: Stranger’s Wrath

Připravte se na více než 20hodinový příběh této nové akční adventury. Ve hře se zhostíte role lovce odměn, se kterým budete „čistit“ zapadlé město a jeho okolí od nejrůznějších příšer. Váš hlavní hrdina používá speciální kuši, ze které dokáže vystřelovat příšerky s unikátními schopnostmi. Některé z nich dokáží protivníky svázat, jiné odlákat, nebo přímo zlikvidovat. Hra nabízí propracovaný 3D svět a téměř absolutní volnost pohybu. Nechybí skvělý příběh a kvalitní dabing. Při hraní střídáte pohled z první a třetí osoby. Tato hra patří mezi nejkomplexnější Android hry poslední doby.

Oddworld: Stranger's Wrath
Oddworld: Stranger's Wrath

Impossible Draw

Impossible Draw je na první pohled velmi jednoduchá gameska, v níž využijete kreslení na displeji. Ve hře prolétáváte hypnotickým prostředím neustále kupředu a snažíte se na displej kreslit znaky, které se před vámi objevují. Pokud se vám znak nepodaří nakreslit, prohráváte. Hra ovšem není zase tak přísná, a proto vyobrazené znaky není nutno překreslit se 100% přesností. Čím přesněji však znaky kreslíte, tím většího skóre můžete dosáhnout. V menu hry si můžete prohlédnout všechny znaky, s nimiž jste se při hraní setkali.

Impossible Draw: Color puzzle
Impossible Draw: Color puzzle

Volt

Po delší odmlce zde máme výbornou logicko-fyzikální hru. Ve hře Volt se v roli baterie budete snažit uniknout z neznámé instituce plné nástrah a překážek. S vaší baterií se můžete přichytávat k ostatním objektům, čímž se můžete zhoupnout. V každém kole ovšem máte pouze určitý počet elektrických výbojů pro přichycení. Hra dohromady nabízí přes 60 levelů, odehrávajících se v 6 odlišných prostředích. Nechybí zde ani „souboje“ s bossy a další bonusové prvky, jako například 12bitové levely, alternativní skiny vaší baterie a další. Tuto hru lze bezesporu zařadit mezi nejlepší logické Android hry.

Offroad Legends 2

Studio DogBytes Games vydalo druhý díl populární závodní hry Offroad Legends. Opět si budete moct zajezdit s vašimi oblíbenými off-road auty, a to ve 3 herních módech. Nový Offroad Legends má ještě lepší grafické zpracování než původní díl. Za zmínku také stojí vynikající fyzikální model, díky kterému si budete jízdu doslova užívat. Přítomen je opět systém poškození vozidla. Když při jízdě budete například zatěžovat pouze přední kola, může se stát, že se pak zhorší jejich jízdní vlastnosti. Hra je založena na modelu freemium, nicméně ji můžete hrát i bez investic. Stačí pouze vyčkat, než se vám doplní benzín.

Offroad Legends 2
Offroad Legends 2

HearthStone

Hearthstone pro Android se před dvěma dny objevila v Google Play jakožto dlouho očekávaná karetní hra společnosti Blizzard. Samozřejmě se nejedná o nic jiného než o populární hru Hearthstone Heroes of Warcraft. Zpočátku Blizzard tuto hru uvolnil pro vybrané regiony, do kterých patřila Austrálie, Kanada a Nový Zéland. Nyní si ovšem Hearthstone může stáhnout a zahrát každý. Podmínkou je vlastnit kompatibilní tablet. S dostupností hry pro mobilní telefony se sice počítá, ale zřejmě až v dalším roce. Po instalaci a chvíli hraní obdržíte svůj vlastní karetní balíček, s nímž pak můžete začít vaši karetní kariéru. I když se jedná o free-to-play titul, většina recenzentů má za to, že se jedná o jednu z nejvyváženějších freemium her, do které v mnoha případech ani není nutno investovat.

Brothers in Arms 3

Novinka do světa válečných her zavítala do obchodu Google Play. Jedná se o další pokračování úspěšného Brothers in Arms od Gameloftu. Hra nabízí spoustu akcí nabitých misí zasazených do druhé světové války. Na vašeho hlavního hrdinu pohlížíte ze třetí osoby. Při přestřelkách se můžete schovávat za zdi, barikády apod. V boji proti německým jednotkám vám budou pomáhat vaši parťáci, kteří disponují unikátními schopnostmi, můžete tak například seslat letecký útok. V průběhu hry lze vylepšovat vlastnosti vašich zbraní.

Brothers in Arms™ 3
Brothers in Arms™ 3

Bonusová hra – GTA: Chinatown Wars

Asi byste si klepali na hlavu, kdybychom v Pařbě nezmínili novinku společnosti Rockstar Games – GTA: Chinatown Wars. Tu jsme sice nestihli zařadit do videa Pařby na víkend, ale i tak jsme vás chtěli alespoň informovat o tom, že je nyní v Google Play. Tato hra byla delší dobu dostupná pro konzole PSP, nyní si ji ovšem můžeme zahrát i na Androidu. Jedná se o velmi zdařilou GTA hru z ptačí perspektivy, která vás bezesporu zabaví.

GTA: Chinatown Wars
GTA: Chinatown Wars

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Líbily se vám dnešní Android hry? Budete mít o Vánocích co pařit? :)

christmas android android hry

Video seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry

Pařba na víkend – tipy na Android hry 195

Pařba na víkend - tipy na Android hry 195

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)