TOPlist

Tipy na bezdrátová sluchátka k Vánocům do 2 000 Kč

bezdrátová sluchátka 2 000 kč

Pomalu se blíží čas Vánoc, takže pokud stále nemáte pro své blízké žádný zajímavý dárek, můžete mrknout na naše starší články. V nich jsme vám doporučovali dárky v různých cenových kategoriích. V článku Tipy bezdrátová sluchátka k Vánocům do 2 000 Kč se podíváme na ty (dle našeho názoru) nejzajímavější kousky, které můžete pořídit. Trh s tímto typem elektroniky se totiž neustále rozrůstá a tak není jednoduché zůstat v obraze.

Obsah článku

Huawei FreeBuds 4i

Sluchátka Huawei FreeBuds 4i jsme pro vás před nějakým časem recenzovali. Dospěli jsme k názoru, že jde za svou cenu o velmi povedený kus elektroniky s čistým zvukem a silným basovým projevem, kvalitním ANC a ocenili jsme také vysokou kvalitu hovorů. Naopak nás trochu zklamal fakt, že hlasitost nelze ovládat přímo na sluchátkách nebo o něco snížená výdrž baterie oproti předchozí generace Huawei FreeBuds 3i.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu. Sluchátka potěší stejně jako FreeBuds 4i poměrně kvalitním zvukovým projevem, ANC i transparentním režimem. Pokud však nemáte mobil od Xiaomi, budete je moci ovládat pouze omezeně a neuchvátí vás ani maximální hlasitost, která je u Huawei o něco vyšší.

Nová bezdrátová sluchátka Redmi Buds 3 Pro 🎵

Nová bezdrátová sluchátka Redmi Buds 3 Pro 🎵


Samsung Galaxy Buds Live

Před rokem se Samsung pustil tak trochu do experimentu v podobě Galaxy Buds Live, která jsme pro vás také recenzovali. Sluchátka mají slušný zvuk, nadprůměrnou výdrž baterie, bezdrátové nabíjení a potěší také možnost nechat si číst upozornění. V uchu však nemusí sedět každému, ANC se moc nepovedl a někomu bude chybět transparentní režim.

Koss TWS150i

Pokud hledáte sluchátka, která budou primárně dobře hrát, můžete sáhnout po Koss TWS150i, se kterými máme reálné zkušenosti. Sluchátka dobře sedí v uších, mají skvělý zvuk se silnými basy a středy a potěší třeba také ukazatel stavu baterie přímo na pouzdře. Jediné co nám vadí je absence USB-C, což lze ale odpustit.

KOSS TWS150i

KOSS TWS150i

Sony WF-C500

Bezdrátová sluchátka Sony WF-C500 jsou rovněž velice dobrá sluchátka s dobrým zvukem a potěší také kvalitní zpracování či dobrá výdrž baterie. Někteří uživatelé si však stěžují na to, že jim nesedí v uších, což nemůžeme říct. Sluchátka jsme zkoušeli pouze jednou a s žádnými problémy jsme se nesetkali.

Sony’s NEW $100 Earbuds! : WF-C500

Sony's NEW $100 Earbuds! : WF-C500

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)