Nudíte se? Máme pro vás tipy na nejlepší akční Netflix seriály

akční Netflix seriály

Všichni máme rádi akční filmy a seriály. Jedná se o napínavé záležitosti, u kterých se rádi pobavíme. Na Netflixu nalezneme spoustu zajímavých seriálů, u kterých si můžete udělat pěkný večer. V tomto článku se zaměříme nejen na čistokrevné akční seriály, ale také na ty, které spadají hned do několika žánrů. Pojďme si tedy ukázat ty nejlepší akční seriály, které naleznete na platformě Netflix.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Papírový dům

Bankovní loupeže, spousta akce ale také geniální tahy těch nejlepších zločinců světa. Přesně to naleznete v seriálu Papírový dům. Záhadný muž El Profesor totiž naplánoval největší loupež v historii celého Španělska. A jak to dokázal? Vybral si osm lidí, přičemž každý z nich má speciální schopnost, která je pro tým nepostradatelná. A cíl? 2,4 miliardy EUR. Geniální herecké výkony, skvělá zápletka ale také skvěle napsaný scénář vás donutí koukat se znovu a znovu. Pokud se do seriálu zadíváte, klidně na něj budete civět celý den.

La Casa De Papel (Money Heist) – Season 1 Trailer

La Casa De Papel (Money Heist) - Season 1 Trailer

Narcos

Jeden z těch starších seriálů, který vystřelil Netflix na vrchol. A je k tomu sakra důvod. Pokud chcete detailně nahlédnout do života jednoho z největších narkobaronů všech dob – Pabla Escobara, nemůžete šlápnout vedle. Hltat každé sousto budete nejen díky výborně napsanému scénáři a skvělé atmosféře, která je cítit napříč všemi sériemi, ale také díky dokonalému výkonu herce Wagnera Moury, který ztvárnil roli Escobara. Snad každý, (SPOILER ALERT) kdo o tomto muži někdy slyšel také ví, že nakonec zemřel. Jenže Narcos nejsou pouze tři série, ale také skvěle zpracované Narcos: Mexiko, takže pokud jste se na tento kousek ještě nedostali, je nejvyšší čas.

Narcos – Main Trailer – Netflix [HD]

Narcos - Main Trailer - Netflix [HD]

Zaklínač

Pokud milujete fantasy, musíte si pustit Zaklínače. Tento seriál vznikl podle povídek Andreje Sapkowského a inspiraci bral také od neméně úspěšné herní série studia CD Projekt RED. Tedy..Pokud jste velkými fanoušky, seriál jste už jistě viděli a pokud tento pojem náhodou neznáte, nevadí. Nebo..možná trochu. Nebudeme vám zde nic spoilerovat. Rozhodně však doporučujeme mít spolu s televizí nastartovaný také Google a jednou za čas si vyhledat jednotlivé pojmy. Nejen že se ve světě Zaklínače lépe zorientujete, ale také vám to prohloubí zážitek. Nevíte, co za stvůru je Kikimora? Není nic snadnějšího, než najít si to na české zaklínačské wikipedii. Navíc nelze nic jiného než doporučit skvěle zpracovaný český dabing.

Zaklínač (2019) CZ trailer NETFLIX seriálu

Zaklínač (2019) CZ trailer NETFLIX seriálu

Ozark

Hlavní hrdina seriálu Ozark, Martin Byrde se živí jako finanční poradce. Žije poklidným životem se svou rodinou v Chicagu, tedy až do doby, než se pustí se svým kolegou do obchodu s drogami. Ve drogových kartelech však nejsou lidé, kteří by vám odpustili. Začínají výhružky rodině a Martin se rozhodne, že vezme rezort v oblasti Ozark Plateu. Jedná se o zalesněnou tabulovitou plošinu o rozloze asi 100 000 kilometrů čtverečních. Jenomže ani zde není Martin a jeho rodina v bezpečí. Skvělá záležitost pro fandy napětí i momentu překvapení.

Ozark | Official Trailer [HD] | Netflix

Ozark | Official Trailer [HD] | Netflix

Půjčovna masa

Milujete cyberpunkové světy? Pak byste neměli minout Půjčovnu masa. Příběh se odehrává ve 24. století, kdy je lidská mysl zdigitalizována a duše se dá jednoduše přenést do jiného těla. Takeshi Kovacs je bývalým elitním vojákem, který je znám pod přezdívkou Envoy. Za své zločiny, které spáchal v minulosti si odpykal 250 let za mřížemi. Tedy, ne tak, jak se to dělá dnes, ale jeho vědomí bylo uvězněno. Nyní se probouzí v jiném těle a objevuje se ve světě, který nikdy nechtěl vidět a snažil se mu se dalšími lidmi zabránit. Vyšetřuje zde velmi zajímavou a propletenou vraždu, která by mu měla nabídnout novou šanci. Povede se mu to?

Altered Carbon Season 1 Trailer | Rotten Tomatoes TV

Altered Carbon Season 1 Trailer | Rotten Tomatoes TV

Pokud jste si nevybrali z našeho seznamu “akční Netflix seriály”, máme pro vás hned několik dalších tipů na jiné záležitosti. Nedávno jsme psali například o nejlepších Sci-Fi seriálech na Netflixu. Příští týden se můžete těšit na další várku zajímavých seriálů.

Máte jiné tipy na akční Netflix seriály?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

jak sledovat apple tv na androidu

Jak sledovat Apple TV Plus na Androidu?

Návody Jakub Kárník Jakub Kárník
2 min. uložit na později

Komentáře (0)