TOPlist

Tidal je na 3 měsíce v akci za 10 Kč. Proč byste mu měli dát šanci?

black friday tidal

Streamovací platforma TIDAL je určená pro jedince, kteří si potrpí na opravdu kvalitní zvuk. Jako vůbec první přišla s podporou bezztrátových formátů hudby, ovšem je o něco dražší, než konkurence v podobě Spotify, Apple Music nebo YouTube Music.

Tidal Black Friday akce

Služba nabízí dva tarify – HiFi a HiFi Plus, přičemž za ten první zaplatíme 149 Kč měsíčně, za Plus verzi 298 Kč měsíčně. Nyní je ale jedinečná příležitost k tomu si oba tarify vyzkoušet téměř zadarmo a to na poměrně dlouhou dobu. Tarif HiFi vás totiž vyjde na 10 Kč na první 3 měsíce, varianta Plus pak na 20 Kč.

TIDAL : WORTH IT?

TIDAL : WORTH IT?

Asi se ptáte, jaké jsou mezi tarify rozdíly. Ten základní vám nabízí bezztrátové streamování hudby, odstranění reklam, offline poslech nebo samozřejmě také přístup k veškeré knihovně, která zahrnuje přes 80 milionů skladeb. Co se týče varianty Plus, ta nabízí streamování ve vysokém rozlišení, podporuje formát Dolby Atmos nebo Sony 360 Reality Audio. Pokud u služby zůstanete, půjde až 10 % z vašeho předplatného umělcům, které nejčastěji posloucháte.

TIDAL Music: HiFi sound
TIDAL Music: HiFi sound

To je mnohem spravedlivější model než u ostatních služeb, kde dostávají nejvíce peněž ti, kteří jsou celkově nejoblíbenější. Pokud máte tedy rádi kvalitní a čistý zvuk, měli byste vyzkoušení alespoň zvážit. Máte na to ještě pár dní, akce končí 6. prosince.

Vyzkoušíte tuto streamovací platformu?

Zdroj: Tidal

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)