Ticwatch, chytré hodinky s Android Wear stojí jen 3 tisíce

ticwatch nahled

Cenově dostupných hodinek s Android Wear 2.0 moc není. Změnit by to mohly nové chytré hodinky Ticwatch od společnosti Mobcoi. Objevily se na Kickstarteru, a to s velmi příznivou cenovkou 119 dolarů, to je v přepočtu bez DPH 2 700 Kč.

Ticwatch přijdou ve dvou verzích

Na Kickstarteru jsou k dispozici dvě verze hodinek, jedna se označuje jako Sport (S), druhá Express (E). První verze Express stojí právě zmiňovaných 119 dolarů, sportovní verze 139 dolarů, což je v přepočtu 3 200 Kč. Obě verze běží na Android Wear 2.0 s plným přístupem do Google Play nebo Google Asistentem.

Co se týče specifikací, tak displej je OLED a má velikost 1,4 palce. Hodinkám nechybí GPS, splnění certifikací IP67, WiFi nebo senzor srdečního tepu. O výkon se stará MediaTek 2601, dále je k dispozici 512 MB, 4 GB vnitřní paměti. Baterie má kapacitu 300 mAh. Jak jde tedy vidět, hodiny se uvnitř neliší, hlavním rozdílem je design. Jakmile skončí kampaň na Kickstarteru, tak cena hodinek na trhu bude 159, respektive 199 dolarů. První kusy by se měly odesílat během listopadu.

Co říkáte na tyto chytré hodinky s Android Wear?

Zdroj: kickstarter.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)