Menu

Huawei Watch: Chytré hodinky, za které se konečně nemusíte stydět (recenze)

Existují vůbec funkční chytré hodinky, které nevypadají jako hračka? Možná ano – Huawei Watch. Kovový klenot dorazil do naší redakce a je se rozhodně na co koukat. Cena ale překračuje hranici 10 tisíc – zaslouží si Huawei takový balík peněz?

Rozcestník

Konečně hodinky, které vypadají jako hodinky

Není nutné zdůrazňovat, že většina chytrých hodinek vypadá na první pohled jako hračka. Je na trhu jen pár modelů, které se nám již od pohledu líbí a připomínají dražší a luxusnější hodinky. Huawei Watch jsou bez pochyby jedny z nich, nebojíme se dokonce říci, že možná vůbec nejhezčí.

Může za to především kombinace nerezové oceli, úzkých rámečků a kulatého displeje. Na první pohled zde zkrátka oproti luxusním hodinkám nic nechybí a ani nepřebývá. Ostrých hran je tu hned několik, do ruky ale netlačí žádná z nich. Ke zpracování nemáme žádnou výtku.

Huawei Watch - konstrukce, předek

Klenot s nafouknutým bříškem

Ciferník hodinek má průměr 42 mm, což je v našich očích dobrým kompromisem – neměli jsme pocit, že by byly hodinky přerostlé, nebo zároveň malé. Nepříjemná je ale tloušťka hodinek (11,3 mm), a to zejména na pohled. Kvůli hmotnosti okolo 90 gramů hodinky Huawei Watch na ruce rozhodně ucítíte, není to ale mezi kovovými hodinkami žádné vybočení.

Huawei Watch - konstrukce, z boku

Displej s průměrem 1,4″ má rámečky ještě o něco tenčí než konkurenční Motorola Moto 360 (2015), což vypadá výborně. Není asi žádným překvapením, že s tak vysokou cenovkou je kryto safírovým sklíčkem, které udolá většinu pokusů o poškrábání. Neměli jsme ani pocit, že by si hodinky zbytečně moc pamatovaly naše otisky. Občasnému vyleštění se ale nevyhne žádný uživatel (ani uživatelka).

Huawei Watch - konstrukce, přední strana (2)

Jedno tlačítko na dosah

Ovládací tlačítko je jen jedno, navíc je trochu netradičně pootočeno mimo osu. To vypadá na první pohled trochu netradičně, musíme ale uznat, že ruka instinktivně do těchto míst směřuje. Huawei pro toto umístění měl dobrý důvod.

Tlačítko má tři funkce:

 • rozsvítí/zhasne displej
 • podržením zobrazí aplikace
 • slouží jako návrat na “domácí obrazovku” s ciferníkem

Huawei Watch - konstrukce, tlačítko

Elegantní pásek s šikovným zapínáním

Do redakce dorazila verze Huawei Watch s kovovým páskem, která je o poznání elegantnější než verze s páskem koženým. Je ale také pohodlnější? Není. Pásek je standardně opravdu dlouhý, v našem případě bylo nutné zkrácení o celé 4 články. Díky běžnému mechanizmu nebyl u hodináře se zkrácením žádný problém. Kovový pásek v žádném místě netlačí, přesto jsme měli pocit, že jsou hodinky občas velké a občas zase malé, což nepříjemně tlačilo. Tento pocit může být silně individuální a nebereme to jako vadu hodinek.

Huawei Watch - konstrukce, pásek

Kovový pásek Huawei Watch disponuje zapínáním, které lze otevřít na obě strany jako motýl. Rázem se délka pásku razantně zvýší, což usnadní nandávání i sundávání hodinek. Drží ale zároveň velmi pevně a celý proces sepnutí je velmi snadný a rychlý. No a kdyby vám pásek nevyhovoval, není nic snazšího, než jej vyměnit za jiný 18mm pásek.

Huawei Watch - pásek a zapínání

Na závěr jen připomeňme, že spodní strana ukrývá mnohdy přehlížený senzor srdečního tepu a piny pro nabíjení. Celá konstrukce se pochlubí specifikací IP67, která zajistí odolnost proti vodě do hloubky 1 metru po dobu 30 minut. To je na chytré hodinky běžný standard, u luxusních hodinek ovšem propadák.

Huawei Watch - konstrukce, voda

Stylové balení jako bonus

O rozhodující aspekt pro koupi se rozhodně nejedná, přesto jej nemůžeme ignorovat. Huawei Watch k nám do redakce dorazily ve stylové krabičce, která nás hned na první pohled ohromila. Uvnitř se pak nacházely hodinky, nabíjecí stanice a zdroj do zásuvky.

Huawei Watch - balení, krabička

Displej: AMOLED nezklamal

Kulatý ciferník nabízí dostatečný průměr 1,4″ a rozlišení 400 x 400 pixelů, díky čemuž je velmi jemný. Technologie AMOLED zajistí i povedené barevné podání a zejména černá vypadá jako opravdová černá. Ruku v ruce s tím jde i jas, který je na poměry chytrých hodinek velmi dobrý. Displej lze používat dvěma způsoby:

 • stále aktivní displej: V tomto režimu se displej po několika sekundách, kdy se jej nedotýkáme, přepne do úspornějšího černobílého režimu, ve kterém zobrazuje pouze čas.
 • vypínání displeje: Kvůli šetření baterie displej po několika sekundách zcela zhasne.

Čitelnost na slunci je při rozsvíceném displeji velmi dobrá a umožní nám číst informace i za slunečného dne. O něco horší je to v režimu stále zapnutého displeje, kdy jeho černobílá podoba není na slunci tak dobře vidět. Na druhou stranu zde funguje automatické gesto, které při pohybu ruky směrem k obličeji displej rozsvítí.

Huawei Watch - displej

Přesné a pohodlné ovládání

Chytré hodinky Huawei Watch poslouchaly náš prst znamenitě. Displej lze rozsvítit poklepáním, tlačítkem na boku nebo zmíněným pohybem ruky. Poslední zmiňované gesto fungovalo dobře, i když možná až trochu citlivě. Stále se nám stávalo, že se displej rozsvítil i při jiném náhodném pohybu rukou. Toho se člověk lekne ale jen ve tmě, kdy se najednou hodinky nečekaně rozzáří. Nutno podotknout, že tímto neduhem trpí všechny hodinky.

Huawei Watch - displej zblízka

Android Wear v plné parádě

Huawei Watch se řadí mezi modely, které disponují Androidem pro chytrá zařízení. To samozřejmě kvitujeme, neboť i když není Android Wear dokonalý, stále se v našich očích jedná o nejperspektivnější platformu. Díky tomu lze Huawei Watch používat nejen na Androidu, ale i na iOS.

Jelikož se jedná o standardizované prostředí chytrých hodinek, které jsme již mnohokrát viděli, žádné novinky ani překvapení na nás nečeká. Prostředí hodinek je v angličtině. Pojďme si tedy jen krátce shrnout, co vlastně hodinky umožňují:

 • zobrazovat nejčastější typ notifikací z mobilního telefonu (volání, SMS, e-mail, Hangouts, Facebook apod.)
 • zaznamenávat náš pohyb díky krokoměru (přesnost je spíše orientační)
 • ovládat mobilní telefon hlasem (vyhledávat, psát SMS, vytáčet apod.)
 • zobrazit čas, stopky, budíky apod.
 • probudit vibracemi

Proces spárování je velmi snadný a rovněž udržování spojení nečinilo hodinkám žádné problémy. Huawei Watch jsme testovali s telefony Sony Xperia Z5 Compact, Huawei Mate 7 a Nexus 5X. Ve všech případech se hodinky samy automaticky připojovaly a nepozorovali jsme ani žádné výpadky spojení během používání.

Rychlost blesku vypadá jinak

Po většinu času pracují hodinky Huawei Watch bleskově a reagují okamžitě. Mnohokrát se ale stalo, že jsme aktivovali některou z voleb a dobrou sekundu se nic nedělo. Zpočátku si člověk myslí, že špatně klikl na displej, ale jedná se o zpomalení systému. Není to rozhodně nijak dramatické a trochu se nemůžeme ubránit dojmu, že to sužuje všechny modely s Android Wear.

Důležitá je i síla vibrací, kterými nás hodinky upozorňují na některé situace. Vibrace nejsou ani příliš silné, ale ani slabé. Nestávalo se nám, že bychom nějakou událost nezaznamenali. U příchozího hovoru je to nejspíše dokonce nemožné. Trochu strach ale máme o vibrace budíku – zde je to silně individuální. Je ale vůbec otázkou, zda chce člověk nosit takové hodinky i do postele, že?

Huawei Watch - konstrukce, na ruce (1)

Ovládání hlasem – proč ne?

Propojení hlasu a Androidu zatím nefunguje na 100 % ani u smartphonů a nelze očekávat, že u hodinek to bude jinak. Za vším totiž stále stojí služba Google Now, která ještě češtině úplně neholduje. Přesto lze chytré hodinky využít na vyhledávání (například počasí funguje skvěle), případě v češtině nadiktovat odpověď na SMS či zprávu Hangouts. Musíme říci, že v klidném prostředí tato funkce pracuje skvěle, v ruchu velkoměsta však hodinky často vaše slova rozpoznají chybně. Šikovná funkce, pokud se ji člověk naučí používat.

Dva dny na jedno nabití a dost

Čínský výrobce uvádí u hodinek Huawei Watch výdrž 2 dny, takže jsme ani nečekali, že by nás tento model svou výdrží ohromil. Možná jsme to ale čekali i horší. Obavy se nakonec nenaplnily a výdrž hodinek vždy hravě překročila 1 den, většinou se pohybovala mezi 1,5 a 2 dny. K našemu překvapení nebyl ani tak velký rozdíl, pokud jsme ponechali aktivní displej. Hodinky se i s tímto režimem při šetření přiblížily ke dvěma dnům, což je hodnota, kterou uvádí i výrobce.

Huawei Watch - konstrukce, přední strana (1)

Na bezdrátové nabíjení rovnou zapomeňte. Přísun energie zajišťuje magnetická kolébka, která je nezaměnitelná. Pokud se tedy chystáte na delší výlet mimo domov, rozhodně ji nezapomeňte přibalit. Hodinky se usadí díky magnetu do nabíjecí pozice pohodlně, přesto řešení od Motoroly, kdy se z hodinek stanou hodiny na noční stolek, nám přijde o poznání lepší.

Huawei Watch - nabíjecí kolébka

Hardware: prostě nic navíc

Chytré hodinky Huawei Watch se pochlubí stejnou výbavou jako levnější konkurence. A to jak po stránce procesoru a paměti, tak i další výbavy. Nechybí tedy senzory pro měření pohybu a kroků, mikrofon pro naslouchání hlasovým příkazům, gyroskop či třeba senzor měření tepu. Huawei Watch zkrátka nepostrádají žádnou důležitou součást, ale zároveň ani nepřináší žádný velký bonus.

 • displej: 1,4″, rozlišení 400 x 400 pixelů, AMOLED
 • procesor: Snapdragon 400
 • baterie: 300 mAh
 • OS: Android Wear
 • senzory: akcelerometr, krokoměr, kompas, srdeční tep, barometr, gyroskop
 • konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, Wi-Fi
 • rozměry: 42 x 11,3 mm
 • hmotnost: cca 90 gramů

Huawei Watch - odkaz do katalogu

Závěr: Huawei Watch jsou skvělé, jen zkrátka drahé

Chytré hodinky Huawei Watch zažily před pár dny premiéru na českém trhu – základní model s koženým páskem lze pořídit za 9 990 Kč. To je na poměry chytrých hodinek vysoká cena, zvláště pokud si uvědomíme, že vlastně neumí oproti konkurenci nic navíc. Testovaná varianta s kovovým páskem doposud na trhu není, její cena bude ještě upřesněna.

Graf ceny produktu Huawei Watch W1 poskytuje server Heureka.cz

Chytré hodinky Huawei Watch toho již od pohledu do specifikací moc nepřinesou. Výbavou se zařadí po bok chytrých hodinek, které lze zakoupit i za poloviční cenu (například Asus ZenWatch). Na druhou stranu vše funguje velmi dobře a hlavní prim zde hraje kovové tělo a design. Za chytré hodinky se nemusíte stydět ani ve vytříbenější společnosti a dle našeho názoru se jedná o vůbec nejhezčí chytré hodinky na českém trhu.

Pochvalu si zaslouží i výborný displej s povedenými barvami, dobrou čitelností či přesným ovládáním. Pásek lze hravě vyměnit, testovaný tah se ale povedl. Displej je kryt safírovým sklíčkem, které odolá spouště pokusů o poškrábání. Samotný systém nepřináší nic nového – Android Wear je zkrátka na všech chytrých hodinkách stejný, bleskový ale rozhodně není.

Negativ není mnoho, ale minimálně jeden odradí drtivou většinu zájemců – cena okolo 10 000 Kč. Konstrukce má v našich očích pouze jedinou větší slabinu – hodinky jsou tlusté, což kazí jinak nádherný design. Chválit nebudeme tradičně ani výdrž, která se drží do dvou dnů. To sice není na poměry chytrých hodinek nic zvláštního, za danou cenu by to šlo ale i lépe. A konkurence to umí (například Sony SmartWatch 3).

Konečný verdikt – Huawei Watch jsou skvělé hodinky, které nádherně vypadají a fungují. Bohužel design je jejich jedinou hlavní výhodou a zároveň tedy důvod, proč si je pořídit. O design ale u hodinek koneckonců také jde, že?

Klady

+ Elegantní design a luxusní zpracování.
+ Výborný displej.
+ Safírové krycí sklíčko.
+ Povedený kovový pásek.
+ Možnost výměny tahu za libovolný pásek.
+ Android Wear a kompatibilita s iOS.

Zápory

– Vysoká cena.
– Profil hodinek je trochu tlustší.
– Výdrž stále pouze 1,5 – 2 dny na jedno nabití.
– občasné zpomalení prostření Android Wear.

Za zapůjčení děkujeme společnosti Huawei.

 

Komentáře

Filip Beránek

z aplikace
17.11.2015 12:09

Krásné to hodinky, ale radši počkám ještě tak 2-3roky než pořídím nějaké chytré hodinky, budou kvalitnější a vyladěné chyby.

MartinH

z aplikace
17.11.2015 12:35

mezi zápory postrádám absenci vodotěsnosti, u mne ko kritérium.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 17

17.11.2015 12:50

MartinH
Klasické krytí IP67. Pro běžné používání naprosto dostačující, plavat a potápět se ale nemůžete.

já

17.11.2015 12:58

Kterej kreten to zase psal? Proc bych se napriklad na LG Watch Urbane mel stydet?

lennyd

lennyd

17.11.2015 13:12

Doplním recenzi – z cca týdenního reálného použití. Hodinky se mi dost líbí, a svůj díl k tomu má i možnost výběru z desítky možných ciferníků (v aplikacích typu Pujie Black či WatchMaker si můžete sami ciferník vytvořit, a hlavně komunita za WatchMakerem stojí za tvorbou velkého množství ciferníků napodobujících všechny známé či neznámé značky hodinek – kdo by nechtěl mít jeden den na ruce Tag Heuer, druhý den Certinu a další?)
Výdrž baterie je spíš horší, vidím to maximálně na den (a to ještě ne celý). Důvodem možná budou notifikace, neb mi za běžný pracovní den přijde několik desítek nebo možná i pár stovek emailů, a každý je na hodinkách notifikován jemným zavrněním a rozsvícením displejem. Pokud jsem v takovém případě hodinky vytáhl v cca 07:00 ráno, tak k večeru jsem hrubě pod 30%. Pokud s hodinkami pustím nějakou aktivitu skrze Endomondo (stačí hodinová či dvouhodinová procházka), tak možná ani do večera nevydrží. Ale třeba se to nějak ustálí.
Ovládání hlasem funguje dobře – jen jsem pořád nezjistil, jak diktovat “interpunkci” – tečka, čárka, otazník – netušíte někdo?
Dalším problémem (a zde je spíš míček na straně Android Wear) je práce s notifikacemi. Jakmile jednou notifikaci “odmávnete”, tak už se k ní nedostanete – tedy situace typu – Před hodinou mi někdo poslal SMSku, mail – a nyní chci odpovědět – máte smůlu, musíte stejně dohledat telefon.
A posledním problémem je měřič tepu – ten funguje docela dobře, při jednorázovém měření. Pokud ale měříte tep při nějaké delší aktivitě (opět např. s Endomondem), tak to měří jen občas, a ještě k tomu všelijak (předpokládám, že mi hodinky nesedí na ruce úplně přesně, a měřič tepu s tím má problém).
Další – už jen ve zkratce – nádherný design (samotných hodinek), možnost vzdálené spouště k fotoaparátu, krokoměr.
I když jsem se rozepsal hlavně o negativech, tak je to naopak – i přes vyšší cenu jsem z hodinek nadšený a koupil bych je znovu.

Vito

Vito

17.11.2015 13:17

Nevím, je to věc vkusu, ale já bych se spíš styděl za tyhle. Připadal bych si trochu jako pako který sice chce supersport ale musí vypadat jako naleštěný parní stroj i s kotlem. Tenhle trend mi uniká. I ten zoufalej Apple udělal hodinky aspoň trochu použitelný na rozdíl od všech těchhle kulatejch kočko psů

John

John

17.11.2015 13:24

Tyhle parametry slibovala i Motorola a nakonec skončili u laciného displeje, safírove sklo taky zmizelo a procesor zlenivěl. Dá se říct že tyhle hodinky jsou tím čím měly být Moto 360.

Ondřej Grof

17.11.2015 13:39

Pro zajímavost; mám LG G Watch R, které mají také krytí IP67 a běžně s nimi chodím plavat a potápím se zhruba do hloubky 1,5 metru. Výrobce většinou “podcení” vodotěsnost.

belinko

belinko

17.11.2015 13:59

Stale mi nie je jasna filozofia tohoto typu hodiniek. Pripadaju mi len ako druhy displej mobilu alebo notifikacna lista presunuta na ruku. Netusim na co je to dobre,ked nedokazu nic viac ako mobil? Nie je jedno,ci mi zavibruje mobil alebo hodinky na zapasti?Rovnako musim pohnut rukou,ci sa chcem pozriet na hodinky alebo mobil.Myslim,ze je to len hracka pre fandov.Do spolocnosti by som to nebral.Hodinky su pre chlapa sperk a s bizuteriou dieru do sveta neurobite.A ak chcem mat na ruke Omega, tak to ma byt Omega a nie len pixely na displeji. Mozu vyzerat akokolvek,stale to budu len digitalky z trznice.Pripada mi to ako ten,co jazdi na cervenej Fabii a ma na kufri nalepene logo Ferrari…

mave

mave

17.11.2015 14:12

Popravdě já bych se za ně asi styděl, protože tenhle styl se mi vůbec nelíbí. Proč bych měl chtít, aby nové moderní zařízení, vypadalo jako něco co je padesát let staré a imitovalo ručičkové hodinky? Asi bych chtěl něco modernějšího. Tenhle válcový tvar a ta tloušťka je fakt něco hrozného. Kulatý displej se opravdu hodí jen na imitaci ciferníku. Zatím jsem neobjevil žádné takovéto zařízení, které by mi stálo za to abych si ho koupil, ale věřím, že se časem něco objeví.

blecha

blecha

17.11.2015 14:25

Dovolte, ale s moto asi nejošklivější chytré hodinky co znám. Nevím z jaké rodiny je autor, ale vkus rozhodně vám dán nebyl. Když už chytré hodinky s kulatým displejem tak druhá generace lg urban, tam jsem dá mluvit o vydařeném designu. Vážně nevím co vás tak bere na velkém neohrabaném ciferníku. Design a krása neznamená, že čím větší a extravagantnější tím skutečně krásnější. skutečná elegance je opravdu v něčem jiném.

snowi

snowi

17.11.2015 15:44

Já bych na autora ohledně vkusu neutocil, neboť je to věc čistě subjektivní. Mne se tyto hodinky též velmi líbí a například LG watch urban mi přijdou naprosto kycovite a ošklivé.

DarkEagle

DarkEagle

17.11.2015 17:11

jak píše Snowi… Oproti LG urban mi přijdou moc pěkný a souhlasím s autorem, že mi přijdou jako jedny z nejhezčích na trhu. Tohle záleží na pohledu každého z nás a nemyslím si, že by měl být kvůli tomuto autor článku urážen.

Ladič

z aplikace
17.11.2015 17:48

Design pěkný. Jsou čučavé. Rozmýšlel jsem taky o chytrých hodinkách a tak si koupil Alcatel ONE TOUCH. Sice nejedou na Android Wear, ale fungují dobře. Cena třetinová za stejné funkce. Vydrž mají i dva dny. Takže pro začátek dostačující. Jsou v češtině a notifikace fungují, sice ne všechny (app 3 stran zatím nepodporují), ale je to o vývoji. Jsem nadmíru spokojen.

bumbrlík

bumbrlík

17.11.2015 17:55

já bych teda zase souhlasil s Blechou a rozhodně na fotbal nebo jakýkoliv sport bych si takové velké krá.y nevzal a nejen na sport. Co s tak velkým těžkým ciferníkem. Takové sony smartWatch 3 ty jsou elegantní a vypadají dobře jak k obleku, tak teplákovce někde ve fitku.
Také bych upozornil na velký rozdíl mezi LG urban první a druhé generace, kde ta druhá se opravdu moc povedla.

Dychov

Dychov

17.11.2015 20:07

Jsem divný, ale mně se moc nelíbí. Zpočátku jsem byl designem nadšen, ale jsou příliš vysoké a masivní. Daleko více mě potěšily ty nové gear s2, neobyčejně intuitivní způsob ovládání a opravdu povedený design. Jen cena je eh.

pedes

pedes

17.11.2015 21:01

Vito: Je otázkou, proč byste se měl stydět za něco, co většina recenzentů naopak chválí. Nevím jaké s nimi máte osobní zkušenosti,ale ta má je velmi pozitivní. To, že to není “hranatá” krabička typu “digitálky” , al enaopak velmi hezké a povedené “hodinky” je dle mého naopak plus.

mates

mates

17.11.2015 22:12

Tloustka hodinek je ok, kde jaky poctivy mechanicky automaty maji kolem 1cm tloustky.
Spis se dala tloustka opticky zjemnit jinym tvarem pouzdra nejakym bocnim tvarovanim a ne tim rovnym tvarovanim. Ale jinak moc pekny. Mam rad klasicky styl. Jetli se budou hodinky ubirat timhle smerem a budou co nejvice pripominat klasicke hodinky tak mozny ze se na moji ruce usidli. Ale chce to cas, porad je to technologie v plenkach a bohuzel za rok jsou velmi technologicky stary a o zbytkove hodnote nemluve :(

orgasmik

orgasmik

18.11.2015 3:08

Mám dvě otázky:

1. Jak dlouho trvá plné nabití?
2. Dá se zobrazit na hodinkách např focená situace z mobilu, když se dají použít jako spoušť?

Joseph

Joseph

18.11.2015 8:34

1) Něčím se přeci liší od (některé) konkurence – mají reproduktor a s novým Wear s nimi jde telefonovat (na hlasito)

2) Jaký je rozdíl mezi AMOLED displejem a konkurencí, třeba P-OLED displejem u hodinek LG? Jak to je s jasem, kontrastem, podáním barev a hlavně s čitelností na slunci?

3) A opět moje kardinální otázka stále dokola: nahradí mi ten tepový senzor HRM hrudní pás? Tedy měří to tep průběžně během celého tréningu (a ne jen chvilkově, na vyžádání)? Spolupracuje ten senzor tepu s Endomondo a Runtastic, tzn. budu mít ten tep v celém záznamu sportovního výkonu?

4) Koupit Huawei, nebo Moto 360/2015, nebo čekat na LG Urbane 2nd edition či na ještě něco dalšího?
Na Huawei se mi prostě líbí relativně velký displej s tenkým okrajem. Trumfne či aspoň dorovná ho někdo?

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 17

18.11.2015 8:35

Blecha
Děkuji za komentář. Měl jsem možnost držet všechny hodinky v ruce krátce po jejich uvedení (mám na mysli Huawei Watch, Motorola Moto 360, LG Urban) a za svým názorem stojím. Ostatně jako drtivá většina recenzentů i běžných uživatelů. Design je rozhodně subjektivní, proto v recenzi několikrát zaznělo, že dle našeho názoru jsou nejhezčí. :)

Joseph

Joseph

18.11.2015 8:39

1) Něčím se přeci liší od (některé) konkurence – mají reproduktor a s novým Android Wear s nimi jde telefonovat (na hlasito) i z nich pustit hudbu.

2) Jaký je rozdíl mezi AMOLED displejem a konkurencí, třeba P-OLED displejem u hodinek LG? Jak to je s jasem, kontrastem, podáním barev a hlavně s čitelností na slunci?

3) A opět moje kardinální otázka stále dokola: nahradí mi ten tepový senzor HRM hrudní pás? Tedy měří to tep průběžně během celého tréningu (a ne jen chvilkově, na vyžádání)? Spolupracuje ten senzor tepu s Endomondo a Runtastic, tzn. budu mít ten tep v celém záznamu sportovního výkonu?

4) Koupit Huawei, nebo Moto 360/2015, nebo čekat na LG Urbane 2nd edition či na ještě něco dalšího?
Na Huawei se mi prostě líbí relativně velký displej s tenkým okrajem. Trumfne či aspoň dorovná ho někdo?

Martin P.

Martin P.

18.11.2015 9:15

Cena je podle mne neakceptovatelná , za ty peníze se zají seznat velice kvalitní titanové hodinky nějaké prověřené firmy. Tohle parádu neudělá je to asi jako když Dacie se bude snažit dělat “luxusní” vozidlo…

Joseph

Joseph

18.11.2015 11:06

MartinP: To je podle mne relativní. Někdo ocení klasické mechanické hodinky, někdo prostě chce chytré funkce. A ty mu ty klasické hodinky nepřinesou, ani kdyby to byly Rolexky.

A cena? No nevím. Konkurence je o TROCHU levnější, ale hůře vypadá a hlavně má menší displej a mohutnější okraje kolem něj.

smates

smates

18.11.2015 14:15

Nedal bych za to ani pulku.

Vito

Vito

19.11.2015 8:31

Pedes: nejspíš proto, že názor většiny mě neovlivňuje. Byla to sice spíš narážka na nevhodný nadpis článku – jsou všechny ostatní hodinky opravdu tak špatné že by se za ně autor styděl? – ale když o tom tak přemýšlím tak mi opravdu povedené zatím nepřijdou žádné. Nemám rád věci vytvářené na efekt a dávám přednost kvalitě a funkčnosti. Takové jsem zatím nenašel. Bohužel většina techniky v posledních letech jde na ruku většinové poptávce – hlavně ať s tím můžu machrovat. Za pár měsíců to stejně zahodím a budu machrovat s něčím novým.

milcal52

11.12.2015 22:39

Huawei Watch vypadají opravdu nádherně, luxusně, taky nevím, proč se za ně stydět.

dj.kure

30.12.2015 19:57

Já tyhle hodinky vlastním už 6. den a vše super, až na velice rychlé vypalování displeje.
Takhle to vypadalo po 4 dnech.
http://cl.ly/183c0O2m0m2q/amoled_vypaleny.jpg
Do dneška se nic nezměnilo, jen se přes původní vypálené části vypálil nový ciferník.

miroslavprvni

7.2.2016 21:44

Jsem rozhodnutý, jiné nechci. Žádné jiné nevypadají tak luxusně. Klidně přestanu nosit klasické hodinky, které mám přes 10 let.

RSS (komentáře k článku)