TOPlist

The Walking Dead: Our World se ukazuje v traileru: Střílečka v rozšířené realitě

The Walking Dead: Our World

The Walking Dead je dnes oblíbená značka, která se proslavila hlavně díky seriálu. Ten byl založen na komiksu. V minulosti už jsme se dočkali několika her z tohoto světa. Brzy vychází The Walking Dead: Our World, který přináší jednu zajímavost, půjde o hru s rozšířenou realitou, podobně jako třeba Pokémon GO, zároveň ale v ní budou hráči střílet.

V The Walking Dead: Our World můžete před vaším domem střílet zombie

V základním režimu se podobá Pokémon GO. Máte mapu skutečného světa, kterým se můžete volně pohybovat a občas můžete narazit na zombie. Hra používá jako zdroj Google Mapy, takže výsledná mapa světa je hodně přesná.

The Walking Dead: Our World – Sneak Peek Trailer

The Walking Dead: Our World - Sneak Peek Trailer

Ve hře shromažďujete zbraně, postavy, čímž se postupně budete dostávat k novým způsobům, jak zničit zombie. To nejzajímavější je ale v samotném způsobu ničení zombie. Zobrazí se totiž v reálném světě a přes telefon budete mířit a zabíjet. Využívá se tak mnohem více rozšířené reality. Jak to vše funguje, můžete vidět na videu výše. Hra by měla vyjít zhruba v polovině roku, nové informace se však dozvíme možná již na konci měsíce, kdy se koná konference GDC.

Jak se vám líbí první záběry ze hry The Walking Dead: Our World?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)