Herní série The Sims se vrací na Android. A to s plnohodnotnou hrou

the sims mobile

Oblíbená herní série The Sims se vrací na telefony. Nová mobilní hra se dá již stahovat na Android v některých státech jižní Ameriky. Velmi brzy by se ale hra měla dostat i do našeho regionu.

The Sims Mobile se bude podobat PC hře

Pokud jste hráli poslední díl The Sims 4, určitě si všimnete, že mobilní verze si hodně bere z tzv. Legacy Challenge. Úkolem je vybudovat rodinu a podporovat je po dobu několika generací, za úspěšné plnění budete dostávat speciální trofeje. Tyto trofeje následně vylepšují Simíky a pomáhají jim dosáhnout životní cíle.

To, že se mobilní hra přibližuje té z počítačů, značí i to, že bude mít online hru pro více hráčů. Dá se uspořádat párty, navštívit vaše kamarády u nich doma apod. V tomhle by mohla být síla mobilní verze.

Hra se zatím objevila pouze ve státech v jižní Americe, spuštěna ale bude po celém světě, včetně České republiky. Přesné datum se zatím neví, ale nemělo by to trvat dlouho.

The Sims™ Mobile
The Sims™ Mobile

Těšíte se na mobilní verzi této slavné herní série?

Zdroj: droidgamers.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)