Herní série The Sims se vrací na Android. A to s plnohodnotnou hrou

the sims mobile

Oblíbená herní série The Sims se vrací na telefony. Nová mobilní hra se dá již stahovat na Android v některých státech jižní Ameriky. Velmi brzy by se ale hra měla dostat i do našeho regionu.

The Sims Mobile se bude podobat PC hře

Pokud jste hráli poslední díl The Sims 4, určitě si všimnete, že mobilní verze si hodně bere z tzv. Legacy Challenge. Úkolem je vybudovat rodinu a podporovat je po dobu několika generací, za úspěšné plnění budete dostávat speciální trofeje. Tyto trofeje následně vylepšují Simíky a pomáhají jim dosáhnout životní cíle.

To, že se mobilní hra přibližuje té z počítačů, značí i to, že bude mít online hru pro více hráčů. Dá se uspořádat párty, navštívit vaše kamarády u nich doma apod. V tomhle by mohla být síla mobilní verze.

Hra se zatím objevila pouze ve státech v jižní Americe, spuštěna ale bude po celém světě, včetně České republiky. Přesné datum se zatím neví, ale nemělo by to trvat dlouho.

Těšíte se na mobilní verzi této slavné herní série?

Zdroj: droidgamers.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)