Legendární Zelda se dočká filmové adaptace, produkčním bude tvůrce Maria nebo Donkey Konga

Hra Legends of Zelda se dočká filmového zpracování
  • Legend of Zelda se po více než třiceti letech dočká filmové adaptace
  • Bude ho produkovat Shigeru Miyamoto, tvůrce Donkey Konga nebo Maria
  • Financovat ho bude Nintendo a Sony Pictures Entertainment Inc.

V posledních letech se trend adaptací oblíbených videoher do filmové podoby neustále zvyšuje, a s ním i počet vývojářských týmů, které se podílejí na těchto proměnách. Mezi těmi, kteří se rozhodli plavit na této vlně, je i tento slavný titul. Nintendo oznámilo, že začíná s přípravou akčního snímku, který bude čerpat inspiraci právě z této ikonické hry.

Na snímku se podílí spousta známých jmen nejen z filmové scény Dálného východu. Produkovat ho bude zástupce firmy Nintendo Shigeru Miyamoto, který má na svém kontě legendární herní postavy jako Mario nebo Donkey Kong. Režírovat ho bude Wes Ball, který je známý díky snímkům Království Planeta opic nebo trilogie Labyrint.

Mezi hlavními sponzory a producenty budou firmy Nintendo a Arad Production Inc. Společně chtějí vytvořit snímek, který věrně vyobrazí ducha a atmosféru této legendární hry. Měl by být pomyslným mostem mezi generacemi fanoušků. Má přinést nostalgické momenty pro dlouholeté příznivce, ale i nové prvky. Cílem je přenést ikonické postavy a příběhy z herních konzolí na velké plátno.

Let’s Talk About The Zelda Movie

Let’s Talk About The Zelda Movie

Hráli jste někdy hru Zelda?

Zdroj: Nintendo

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)