TOPlist

Konzolová RPG hra The Last Remnant nečekaně vyšla na telefony. Už je k dispozici v obchodě Play

the last remnant android ios hra

Square Enix překvapil fanoušky RPG her. Na Androidu i IOS se z ničeho nic objevila hra The Last Remnant Remastered, aniž by předtím mobilní verze byla oznámena. Jedná se o prémiovou hru, za kterou se platí 499 Kč. Za to však majitelé obdrží plnohodnotné RPG bez reklam, dodatečných nákupů apod.

The Last Remnant Remastered vyšel nečekaně na telefony

Původně tato hra vyšla již v roce 2008, objevila se však ve vylepšené podobě i na současných herních konzolí, v létě vyšla i na Nintendo Switch. Square Enix však vůbec nehovořil o existenci mobilní verze. V krátké době se už jedná o třetí plnohodnotou hru na mobilní telefony od tohoto vydavatele. Dříve jsme mohli vidět SaGa Scarlet Grace: a Ambitions Romancing SaGa3.

THE LAST REMNANT Remastered (Mobile)

THE LAST REMNANT Remastered (Mobile)

V traileru výše můžete vidět, jak vypadá mobilní verze a zároveň se jedná o dobrou ukázku toho, co od hry očekávat. Jedná se o RPG s detailní 3D grafikou. Ke spuštění je potřeba zařízení s čipsetem Snapdragon 810 či 670 a výš, 2 GB paměti RAM, Android 7.0 a cca 6,1 GB vnitřní paměti. Trochu podivné je to, že chybí podpora gamepadu, když hra původně vyšla na herní konzole.

THE LAST REMNANT Remastered
THE LAST REMNANT Remastered

Vyzkoušíte si tuto novou verzi hry od Square Enixu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)