Oblíbená PC hra Escapists 2 už je i na Androidu: Útěk z vězení si nově zahrajete online

The Escapists 2 Pocket Breakout

The Escapists je oblíbený simulátor útěku z vězení a právě v těchto dnech vychází na Android druhý díl s názvem The Escapists 2: Pocket Breakout. Ten má být po všech stránkách lepší než první díl.

Hra The Escapists 2: Pocket Breakout je simulátorem útěku vězení

I když se to na první pohled nemusí zdát, hra je hodně komplexní a jde v podstatě o kompletní simulátor, kdy musíte promýšlet plán útěku poměrně dost dlouho. Na začátku hry si můžete vytvořit vlastního vězně ze stovek různých možností a poté se vrháte rovnou do vězení, kde musíte plnit každodenní úkoly.

Velkou novinkou je v druhém díle podpora multiplayeru. Můžete tak utíkat společně až s dalšími třemi kamarády. Jde o plnohodnotnou mobilní hru, takže je ovládání upraveno dotykovým displejům, podporují se služby Google Play Games a dokonce se údajně podporuje možnost zapojení gamepadu.

ProjectOrange PreOrder GooglePlay Video 01

ProjectOrange PreOrder GooglePlay Video 01

Jediným mínusem může být pro někoho vyšší cena. Hru můžete koupit za 199 Kč, což je na poměry Android her opravdu hodně. Musí se ale brát v potaz, že vyšla na PC a herní konzole. Pokud chtějí vývojáři udržet stejnou kvalitu i na telefonu, musí nasadit stejnou cenovku. Ve hře se nenachází žádné reklamy ani dodatečné nákupy za reálné peníze.

The Escapists 2: Pocket Breako
The Escapists 2: Pocket Breako

Hráli jste první díl The Escapists? Máte v plánu vyzkoušet i ten druhý?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)