The Elder’s Quest je nová RPG hra pro Android. Vyzkoušet ji můžete v předběžném přístupu

the elder's quest android hra

V obchodě Google Play se objevila nová RPG hra The Elder’s Quest. Minimálně podle informací od vývojářů vypadá velice zajímavě. Hře nechybí otevřený svět, plno různých fantasy monster, stovky předmětů a více než 150 úkolů. Hra má být navíc příběhově zaměřená.

The Elder’s Quest můžete hrát zdarma již nyní

V této hře hrajete za Paladina a potloukáte se otevřeným světem. Samotný herní svět je rozdělený na hexagony a hráč se v něm pohybuje podobně jako třeba ve hře Civilizace. Ve vybraných hexagonech jsou například města, kde se berou úkoly, dá se koupit vybavení apod. V dalších jsou různá monstra od draků, kostlivců, přes orky až po vlkodlaky.

The Elder’s Quest – Trailer

The Elder's Quest - Trailer

K dispozici je i vylepšování hrdiny a kouzel. Samotný souboj připomíná má připomínat akční 2D hru. Úkolů ve hře je více než 150, další mají přibývat s tím, jak se bude blížit oficiální vydání hry. V současné době je v předběžném přístupu, vyzkoušet si ji můžete zdarma v odkaze níže.

Paladin's Story: Offline RPG
Paladin's Story: Offline RPG

Jaká je vaše nejoblíbenější RPG hra na Android?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)