Tetrun: Zajímavá nová parkourová hra od českých autorů

tetrun parkour hra android ceska hra

České indie studio Cableek Games si přichystalo novou hru pro Android. Oficiálně vychází až na začátku dubna, nicméně můžete ji hrát už dnes. Nazývá se Tetrun a jde o nekonečnou běhací parkurovou skákačku. Úkolem je vylézt s herní postavou co nejvýše na věž. Rychlost zde však není klíčová, jde spíše o hladký pohyb a pěknou kombinaci prvků.

Parkourových her moc není. Nyní přichází Tetrun z Česka

Podle vývojářů jsou hlavní předností hry originální a jedinečný gameplay, pěkná grafika a realistický přirozený pohyb herní postavy. Ve hře existuje několik různých triků, kterým si můžete zvýšit celkové hodnocení. Ty se hráč postupně učí.

TETRUN – gameplay video

TETRUN - gameplay video

Na znovu hratelnosti také přidávají prvky jako jsou různé challenge a bonusy, na které při hraní narazíte. Podporují se i sociální prvky, kde můžete vidět výsledky svých přátel. Do budoucna se také plánuje přidání nových věží, po kterých se bude moct běhat.

Momentálně však mají vývojáři plné práce s opravou posledních chyb před vydáním. Ve hře jsou stále menší bugy. Pracují však na jejich odstranění a aplikace se aktualizuje téměř denně. Oficiálně hra vychází 4. dubna 2018. Pokud vám ale nějaká ta chybka nevadí, tak můžete hrát již dnes, stačí zamířit na Google Play a klasicky hru Tetrun nainstalovat.

Tetrun: Parkour Mania - free r
Tetrun: Parkour Mania - free r

Jak se vám líbí nová česká Android hra Tetrun?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)