Testujeme chytrý prsten OURA Ring. Co by vás o něm zajímalo?

OURA Ring chytrý prsten test

Svět chytrých nositelných gadgetů prošel v posledních letech zajímavým vývojem a na trhu se objevují produkty, které byly poměrně nedávno považovány maximálně za výplod hollywoodských scénáristů. Jak už ale inženýři a vývojáři několikrát zvládli ukázat, mnoho odvážných nápadů skutečně může vyrazit na trh jako běžně dostupné zboží a nemusí přitom stát majlant. Když se zaměříme konkrétně na lidskou ruku, dříve futuristické náramky a hodinky jsou již naprosto všední záležitostí. Pak je tu ale i věc jménem OURA Ring, která se snaží ukázat, co dokáže chytrý prsten.

Právě tento moderní kousek techniky (konkrétně v druhé generaci, přičemž nedávno byla představena třetí) mám aktuálně k dispozici na testování a s dojmy bych se rád podělil v chystané recenzi. Pokud vás na prstenu OURA Ring něco konkrétního zajímá, případně máte tip, co bych při testování neměl vynechat, neváhejte napsat do komentáře. Podněty ve výsledném textu rád zohledním.

Co by vás na OURA Ring zajímalo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)