Chytrý prsten Oura Ring v třetí generaci prozradí víc o vašem zdraví

Oura Ring Generation 3 parametry cena chytrý prsten

Finská společnost Oura představila třetí generaci svého chytrého prstenu Ring. Na první pohled stále stejný šperk ukrývá několik nových či vylepšených funkcí a přichází také s novým formátem plateb za poskytované služby. Mezi schopnosti Oura Ring Generation 3 patří například celodenní analýza tepu, mnohem přesnější měření teploty či spánkových cyklů, předvídání menstruace a určování hodnoty SpO2 neboli okysličení krve.

Oura Ring Generation 3 banner

Detailní statistiky, videa nebo zvukoví průvodci jsou ovšem nově k dispozici v aplikaci pouze v rámci placeného členství v Oura Membership. To vyjde měsíčně na 6 eur (cca 150 Kč), přičemž při zakoupení nového prstenu je první půlrok zdarma. Baterie vydrží čtyři až sedm dní a nabitá by měla být maximálně do 80 minut.

Introducing the Oura Ring Gen3

Introducing the Oura Ring Gen3

Oura Ring Generation 3 je již možné předobjednávat přímo na webu výrobce a jeho cena závisí na použitém materiálu. Varianty silver a black vyjdou na 314 eur (asi 8 100 Kč), verze stealth a gold pak na 419 eur (zhruba 10 800 Kč). Odesílání zaplaceného prstenu bude zahájeno 15. listopadu.

Co dalšího by mohl umět chytrý prsten?

Zdroj: Oura

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)