TOPlist

Jak dopadl test odolnosti Motorola Razr 2019?

test odolnosti motorola razr 2019

Obavy týkající se výdrže prvních skládacích telefonů, kam patří i nová Motorola Razr 2019 nejsou ničím neobvyklým. Ráno jsme vám psali o testu ohybů tohoto telefonu, ovšem nedávno se nové Motorole podíval na zoubek kanál JerryRigEverything, který provedl důkladný test odolnosti Motorola Razr 2019.

Kanál začíná rozbalením, kde chválí balení. V něm totiž nalezneme gumový stojan, který může zároveň sloužit jako zvukový zesilovač. Poté dá však Motorole slušně zabrat. Displej prověřil řezák, přičemž na tradiční škále od 1 do 9 vidíme hluboké škrábance hned na druhém stupni. Je to způsobeno hlavně tím, že je displej plastový, takže nemůže být tak odolný.

2020 Moto RAZR Durability Test! – Will the Folding Icon Survive!?

2020 Moto RAZR Durability Test! - Will the Folding Icon Survive!?

Tím však test pouze začíná. Pokračuje se kapesním pískem, který sice nepoškodí displej, ale dostane se pod něj. Telefon se pak neotevírá tak dobře, jako když byl poprvé rozbalen. V testu uvidíte také jak dopadl přední displej a mnoho dalšího. Pokud přemýšlíte nad koupí, rozhodně se na video podívejte.

Co říkáte na test odolnosti Motorola Razr 2019?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)