TOPlist

Jak bude vypadat nová Tesla Model 3? Uniklé fotky potvrzují další vylepšení

tesla model 3
  • Facelift Tesly Model 3 byl opět spatřen na veřejnosti
  • Odhaluje nové světlomety i kamery
  • K představení má dojít v Šanghaji

Před nějakým časem jsme vás upozornili na únik faceliftu Tesly Model 3 a nyní to vypadá, že je její představení skutečně na spadnutí, jelikož byl elektromobil, respektive jeho prototyp spatřen v Kalifornii.

Nová Tesla Model 3, taktéž známá jako Project Highland odhaluje své největší změny, kterých si můžete všimnout už na první pohled. Hovoříme zejména o světlometech a to jak těch předních, tak i těch zadních. Na zadní straně lze částečně spatřit i přepracovaný difuzor, který by měl být podobný tomu z nejnovější verze Tesly Model S s označením Plaid.

Vylepšení se má dostat také na boční kamery, které jsou součástí Modelu S, Modelu X a Modelu Y, ale na Modelu 3 je vidíme vůbec poprvé. Díky nim bude Project Highland, tedy faceliftová Tesla Model 3 podporovat Autopilot Hardware 4. Oficiálního odhalení nového elektromobilu bychom se měli dočkat v Šanghaji, samozřejmě v čele s Elonem Muskem. Datum zatím není nijak konkrétní, mluví se jen o druhé polovině roku 2023.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí faceliftová Tesla Model 3?

Zdroj: uk.motor1.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)