Na internet unikla fotografie nové Tesly Model 3! Co jí říkáte?

tesla model 3 červená
  • Tesla Model 3 se letos dočká faceliftu
  • Ten firma interně označuje jako „Project Highland“
  • Na internet nyní unikla reálná fotografie

Už před několika měsíci Tesla oznámila, že pracuje na nové verzi populárního Modelu 3 a je velice pravděpodobné, že se oficiálního uvedení v dohledné době dočkáme. U Muska sice nikdy nevíte, ale tady jsme si celkem jistí. Na internet totiž unikla v minulosti hromada informací a nyní dokonce fotografie, která vyobrazuje facelift tohoto elektromobilu.

Projekt, který je interně označován jako „Highland“ má dorazit s několika novými funkcemi a samozřejmě také novým designem. Počítá se prý i s novým infotainmentem. Spekulace ale vystřídala reálná fotografie jednoho uživatele na Redditu. Ta vyobrazuje přední část Tesly Model 3 Highland a přestože je poměrně velká část zakryta plachtou, můžeme si udělat alespoň přibližný obrázek o tom, jak bude nadcházející model vypadat. Nejvýraznější změnou jsou jistě světla, která jsou o něco menší a mají ostřejší křivky. Další zajímavostí je pak absence mlhovek.

tesla model 3 highland

Samozřejmě potřeba myslet na to, že fotografie není nijak ověřená, takže ji berte s určitou rezervou. Dle posledních informací bychom se oficiálního představení faceliftu mohli dočkat ve druhé polovině letošního roku.

Aktualizace: Na internet se dostávají další rendery připravované Tesly. Ty se však s od modelu na fotografii poměrně dost liší, především pak přední světlomety vypadají úplně jinak.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na novou Teslu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)