Tesco Mobile navyšuje objem dat. Ceny zůstávají stejné

Tesco Mobile balíčky tarify vyšší objem dat

Český virtuální operátor Tesco Mobile oznámil několik novinek, které souvisejí s jeho tarify a síťovými službami. V prvé řadě u nejoblíbenějších balíčků MINI, MAXI a EXTRA dochází k navýšení objemu dat při zachování současné ceny. Zákazníci tohoto operátora mají navíc nově přístup do inteligentní 5G sítě operátora O2. To v praxi znamená možnost využití vyšších přenosových rychlostí zajištění stabilnějšího připojení.

Tesco Mobile

“Inteligentní 5G síť O2 nabízí rychlostí stahování až 150 Mb/s a nahrávání až 50 Mb/s ve všech balíčcích které obsahují data (kromě Internetu Na dosah). Balíček MINI nabízí od března 2 GB dat za 199 Kč, balíček MAXI 10 GB dat za 299 Kč a největší balíček EXTRA 20 GB dat za 499 Kč,” vyjmenovává novinky Tesco Mobile v tiskové zprávě. Operátor dále pokračuje v odměnách za dobití kreditu. Při každém dobití alespoň za 300 Kč získají zákazníci zdarma neomezené volání a SMS do Tesco Mobile a do ostatních sítí pak volání za 1,5 Kč/min. a SMS za 1 Kč na 30 dní.

Uživatelé SIM karet 2x více kreditu pak ke každému dobití dostanou 100 % bonusového kreditu navíc. Zákazníci Tesco Mobile mají navíc přístup k exkluzivním slevám na nákup v síti obchodů Tesco.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na aktuální nabídku Tesco Mobile?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)