TOPlist

Máte Redmi 9 nebo Redmi Note 9 (Pro)? Pak musíte mít novou skvělou aktualizaci

redmi note 9 miui 12.5 enhanced edition

Minulý týden jsme vám hned dvakrát psali o tom, že nový systém MIUI 12.5 dorazil na nové telefony. Nyní míří na modely Redmi 9, Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro. V tuto chvíli je aktualizace dostupná pro globální telefony, takže je možné že jej máte dostupný i na vašem zařízení.

V případě Redmi 9 se aktualizace označuje jako V12.5.3.0.RJCMIXM, u Redmi Note 9 pak jako V12.5.2.0.RJOMIXM. Můžeme rovněž počítat s říjnovými bezpečnostními záplatami a samozřejmě můžeme počítat s vylepšeními, které jsou pro Enhanced Edition typické. Namátkou můžeme zmínit nižší spotřebu a delší výdrž baterie, což je způsobeno lepší optimalizací. Samozřejmě nechybí ani nová funkce Atomic Memory, která dokáže optimalizovat RAM paměť.

Pokud jste ještě aktualizaci nedostali, zkuste ji zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace systému a v případě že ji máte k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už jste aktualizaci dostali?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)