Tři starší Xiaomi telefony dostávají aktualizaci na MIUI 12.5

Mi MIX 3 MIUI 12.5

Xiaomi nedávno začalo posílat MIUI 12.5 na některá svá zařízení a celkem bychom se měli dočkat 28 telefonů, na kterých bude tento systém dostupný. Výkonný ředitel čínského giganta mezitím potvrdil, že se systém MIUI 12.5 dostane i na starší telefony jako jsou Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi MIX 2S a Xiaomi MI MIX 3.

Mi MIX 2S, Mi MIX 3 a Mi 8 dostávají MIUI 12.5

Právě tyto telefony Xiaomi aktualizovalo v srpnu 2020 na MIUI 12. Pro někoho může být lehkým překvapením, že se i na tyto starší modely dostane nejnovější systém. Zvlášť pak když si připomeneme, že v rámci Mi MIX 2S jde již o čtvrtou aktualizaci systému (v době vydání telefon disponoval systémem MIUI 9). U modelu Mi MIX 3 jde pak o třetí aktualizaci.

MIUI 12.5 OFFICIAL REVIEW!

MIUI 12.5 OFFICIAL REVIEW!

Xiaomi dále potvrdilo, že se nový systém dostane i na modely Mi 8 a Mi 8 Explorer Edition. Zhang sice nezmínil model Mi MIX 3 5G, ovšem jde spíše o omyl. Dá se čekat, že i tento telefon bude na seznamu aktualizovaných modelů. Všechny tři mobily se mají aktualizace dočkat poté, co Xiaomi systém důkladně otestuje. Dá se tedy čekat, že se k zákazníkům dostane asi za měsíc.

Dostane váš telefon MIUI 12.5?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)