Telefony Google Pixel 3 dokážou rozeznat objekty přímo z náhledu fotoaparátu

Rozeznání objektu (pes) bez vyfocení

V Googlu v poslední době určitě nelení, protože sotva pár dní zpět jsme si ukázali krásné živé tapety, tak už tu zase máme další novinku týkající se světa telefonů Google Pixel 3 a jeho většího XL bratříčka. Google Pixel 3 kamera bude mít integrovány rozpoznávací schopnosti Google Lens. Telefon rozezná objekty přímo z obrazového náhledu vaší kamery.

Google Pixel 3 rozezná některé objekty přímo z náhledu kamery

Na uniklém videu v čase 0:51 můžeme vidět, jak přímo kamera rozezná emailovou adresu uvedenou na vizitce bez nutnosti otevírat aplikaci Lens. Jedním kliknutím se hned dostaneme do emailového klienta. Celý proces vypadá i o něco svižnější.

Google Pixel 3 XL – Marketing Videos

Google Pixel 3 XL - Marketing Videos

Pokud byste o telefonech Google Pixel 3 a Pixel 3 XL chtěli vědět více, podívejte se na náš starší článek “Obrovský únik informací o Pixel 3 XL“. V tom jsme pro vás shrnuli hned několik informací dohromady. Když by vám to bylo málo, pak vám zbývá jen počkat na oficiální představení. Naštěstí nebudeme čekat dlouho, protože telefony by měl Google oznámit na své každoroční akci “Made by Google”, která se bude konat v New Yorku 9.října. Aby nám to Evropanům nebylo líto, tak ve stejný den a čas dostaneme vlastní předváděčku na pařížské události “I <3 Paris”.

 Používáte Google LensVyužijete přímé rozpoznávání objektů bez vyfocení nebo i nadále budete radši vše pro jistotu archivovat i v galerii?

Zdroj: theverge.comblog.google.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)