Google představí své hardwarové novinky i v Evropě: Začíná brát evropský trh vážněji?

google pixel event v evrope pariz

Po mnoha spekulacích a únicích Google nedávno potvrdil, že Pixel 3 telefony a další Google hardwarové produkty se představí 9. října v New Yorku. Jenže trochu překvapivě to není jediné místo. Včera večer společnost rozeslala pozvánky do Paříže, kde se uskuteční evropské odhalení novinek. Očekává se tedy, že s vydáním nových Pixel telefonů bychom mohli vidět mnohem větší podporu i v Evropě.

Google Pixel 3 se představí ve stejný den i v Evropě. Dostane se i na Asistenta Google?

O Pixel 3 telefonech víme už dnes kompletně všechny informace, a to díky masivními úniku v Rusku a Ukrajině. Poslední dny se spekuluje nad tím, že nešlo o žádný únik, ale cílené vypuštění od Googlu, který má při oficiálním představení všechny “překvapit” jiným Pixel 3 XL modelem, hlavně takovým, který nebude mít výřez. Tyto spekulace jsou ale zatím hodně divoké.

Kromě nových telefonů, by se také měl odhalit nový Pixelbook a další menší hardwarové novinky, jako nová sluchátka, reproduktory atd. Na herní streamovací službu Google Yeti se pravděpodobné ještě nedostane. Obzvlášť při evropském představování novinek se dá očekávat, že nemalou část zabere povídání o Asistentu Google, který v posledních měsících Google rozšiřuje do mnoha evropských zemí. Zároveň by mohlo jít o ideální místo, kde se oznámí i podpora pro zbylé evropské země, u kterých byla slíbena podpora ještě tento rok. Mezi nimi se nachází i Česká republika, takže jsme na tyto informace obzvlášť zvědaví.

Těšíte se na představení nových hardwarových novinek Google? Máte v plánu akci sledovat?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)