Telefon Xiaomi Mi Mix se dočká druhé generace

Xiaomi Mi Mix white

Telefon Xiaomi Mi Mix je stále spíše považován za experiment, obzvlášť kvůli tomu, jak málo výrobců se předtím pustilo do podobného typu smartphonů s minimálním rámečkem. CEO Xiaomi Lei Jun nyní k tomu prozradil zajímavou informaci.

Telefon Xiaomi Mi Mix 2 je ve vývoji

Lei Jun to oznámil na svém profilu na sociální síti Weibo. Společnost opět bude spolupracovat s významným francouzským designérem Phillipem Starckem. To opět zaručuje neobvyklý design a kus telefonu, na který se jen tak nedá zapomenout.

Telefon Xiaomi Mi MIX

První model Mi Mix měl 6,4“ displej s Full HD rozlišení. Zabíral celkem 91% přední strany telefonu, takže pořád tam jsou procenta, kde se dá ubrat. O to se bude Xiaomi snažit v druhé generaci. Zatím není jasné, kdy se telefonu dočkáme. Na jednu stranu Xiaomi chrlí telefony jeden za druhým, ale rovněž vývoj Mi Mix se oproti jiným telefonům liší, už jen tím, že se musí díky minimálním rámečkům vyřešit například reproduktor, nebo selfie kamera. První generaci Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit na Beryko.cz.

Těšíte se na druhou generaci Xiaomi Mi Mix?

Zdroj: androidcommunity.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)