Menu

Telefon Sony Xperia Z3 (Compact) získal ROOT a ClockWorkMod

Nová řada telefonů Sony Xperia Z3 se teprve dostává na náš trh a už si jej na paškál vzali šikovní vývojáři z fóra XDA-developers, kterým se povedlo do telefonu nahrát ROOT a custom recovery (ClockWorkMod). Za tímto úspěchem stojí konkrétně uživatel DooMLoRD. K úspěšnému provedení je potřeba telefon s odemčeným Bootloaderem, do kterého je nutné nahrát vlastní kernel. Od této chvíle je možné použít vlastní recovery (ClockWorkMod), skrze kterou lze následně “flashnout” ROOT. Vývojáři také doporučují stáhnout BusyBox a nainstalovat jej do /system/xbin.

telefon Sony XPeria Z3 Compact root

Telefon Sony Xperia Z3 (Compact) získal ROOT

Současný způsob má několik menších nedostatků – nelze například používat ADB v Recovery, ale na nápravě se pracuje a snad již velmi brzy se dočkáme odstranění všech chyb. Tak či tak mají určitě radost uživatelé, kteří se bezu ROOTu neobejdou a novinky od Sony se jim líbí. Tato zprávička totiž přináší jistotu, že bude možné telefony Sony Xperia Z3 a Sony Xperia Z3 Compact rootnout.

zdroj: phonearena.com

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži třeba i tyto skvosty? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

 

Komentáře

atlass

z aplikace
30.9.2014 12:53

vidno že som už starý každé druhé slovo som v článku nerozumel :-)

uni

uni

30.9.2014 15:29

atlass: zdá se, že každé druhé slovo ani nepotřebuješ, jen dobře:)
Já těm slovům rozumím, ale mám překážku v ceně…:)

bckp

30.9.2014 22:43

Odemknutý bootloader = smazání DRM dat

Portos

Portos

3.10.2014 15:15

A máš hned jasno?????

Martin

Martin

21.1.2015 23:48

Prosím vás… Doteď jsem žil s přesvědčením, že ROOT telefonu poškozuje záruku, ale jakmile tam hodím zpátky oficiální firmware, tak mám záruku zpátky. Je to tak?
Nebo je to po odemčení bootloaderu nevratná akce?

RSS (komentáře k článku)