Ohebný telefon Samsung Galaxy Fold po odkladech oficiálně vychází

samsung galaxy fold vydani

Sice to trvalo trochu déle, než se původně předpokládalo, ale ohebný telefon od Samsungu je v prodeji. Ve vybraných zemích se dá objednat, oficiálně prodej začíná zítra 6. září. Problémy s displejem už jsou podle Samsungu vyřešeny.

Telefon Samsung Galaxy Fold má v Evropě cenu 2 000 eur

Prodej začíná v několika zemích po celém světě, včetně USA, Jižní Koreji, Velké Británie nebo třeba Německa. K dispozici budou dvě různé verze telefonu. Základní telefon Samsung Galaxy Fold stojí 2 000 eur, v přepočtu cca 51 500 Kč. Existuje ale i 5G verze Galaxy Fold, za kterou si připlatíte 100 eur, ve výsledku tak stojí cca 54 100 Kč.

Hands-On with the Galaxy Fold

Hands-On with the Galaxy Fold

Během posledních měsíců Samsung vylepšoval design a konstrukci celého telefonu. Například speciální fólie, kterou někteří novináři při testování odstranili, už nejde odlepit. Společnost zároveň s vydáním zveřejnila několik nových videí, které ukazují ohebný telefon v plné kráse.

Co se týče dostupnosti v České republice, tak stále platí, že se možná dočkáme později. Pokud byste ale o Galaxy Fold měli zájem, tak bude nejlepší volbou sousední Německo.

Kolik byste maximálně za ohebný telefon zaplatili?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)