Máte telefon s průstřelem v displeji? Vyzkoušejte parádní aplikaci Energy Ring

telefon s průstřelem v displeji energy ring

V posledních několika letech se na trhu objevují převážně telefony s průstřelem v displeji. Nejprve na to uživatelé nadávali hned z několika důvodů, přičemž ten hlavní byl, že průstřel narušuje samotný displej. Ve většině Android nadstaveb jde ale skrýt tak, že jeho místo zaplňuje černý pruh. Nakonec jsme si ale všichni zvykli a tak by se vám možná mohla líbit aplikace Energy Ring. K čemu slouží?

Pokud nevíte o co jde, pochází od vývojářů IJP a umožňuje zobrazit okolo průstřelu aktuální úroveň baterie poměrně stylovým způsobem. Existuje už poměrně dlouho, ovšem nyní získává podporu pro několik dalších telefonů jako je třeba Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 4 nebo Google Pixel 7. Tyto telefony se tedy přidávají k již podporovaným modelům, mezi něž patří třeba řada Galaxy S21, OnePlus 8 Pro, 8T nebo Nord 2 nebo mobily od Huawei či Motoroly.

How to install Energy Ring in any android phone

How to install Energy Ring in any android phone

Energy Ring: Universal Edition
Energy Ring: Universal Edition

Pokud tedy některý z podporovaných telefonů máte, můžete si stáhnout nejnovější verzi aplikace Energy Ring již nyní z Google Play. V případě nemáte telefon z Google službami, využijte link z APKMirror.

Jak se vám aplikace líbí?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)