Telefon OnePlus 5 se oficiálně ukáže 20. června. Bude takto vypadat?

telefon oneplus 5

Spekulace se potvrdily, telefon OnePlus 5 se oficiálně představí za dva týdny. Představení bude probíhat online, ale také v několika městech po celém světě.

Telefon OnePlus 5 se oficiálně ukáže za 14 dní

Vypadá to, že společnosti se budou předhánět i v tom, v kolika městech po světě se představí nové telefony. Tento rok už jsme mohli vidět i představení na třech místech zároveň. To ale nic není s tím, co chystá OnePlus. V úterý 20. června ukážou nový telefon OnePlus 5 v New Yorku a také online. Živý přenos začíná v 18:00 našeho času.

oneplus 5 nahled1

O pár hodin později ale přijde také představení v Londýně, Paříži, Amsterdamu, Berlíně, Kodani, Helsinkách a několika dalších městech. Praha mezi nimi bohužel není. Představení po celém světě je z jednoho důvodu, rovnou při představení si na těchto místech budou moct lidé koupit OnePlus 5 a odnést si ho domů.

Dnes večer také přinesl server androidpolice.com první fotografii nového telefonu v dobré kvalitě. Na fotce vypadá telefon jinak, jako na dříve uniklých snímcích. Takže pořád existuje šance, že se jedná o podvrh. Server nicméně píše, že pravost mají potvrzenou ze dvou nezávislých zdrojů. Z obrázku to vypadá, že telefon bude mít duální fotoaparát, po stránce designu si také můžeme udělat jasnou představu o tom, kde se při vývoji společnost OnePlus mohla inspirovat.

Jak by se vám líbil tento design OnePlus 5?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)