TOPlist

Mechanické hodiny na zadní straně telefonu? Za designový skvost si pořádně připlatíte

specialni iphone xs mechanicke hodiny

Zadní strana v posledních letech nebývá u telefonů moc rozdílná. Společnosti většinou přešly na tzv. gradient efekt, u kterého se mění barvy. Ve skutečnosti je ale hodně těžké rozeznat telefon podle nějakého zcela unikátního designu. Pak je tu ale speciální edice telefonu od Applu s dlouhým názvem – iPhone XS Grand Complications Skeleton Diamond Edition. Tuto verzi telefonu okamžitě poznáte, na zadní straně má mechanické hodiny.

Speciální iPhone má mechanické hodiny na zadní straně

Za tímto netradičním telefonem stojí ruská společnost Caviar, která už v minulosti vytvořila doslova několika šílených designů. Například Samsung Galaxy Note 9, který byl obalen do zlaté cihly. Nyní se společnost zaměřila na konkurenční iPhone XS (recenze). Novinku nazvali opravdu dlouhým názvem, který již opakovat nebudeme. Nicméně dodáme, že telefon je k dispozici ve verzí s 256 i 512 GB pamětí.

Zajímavé je to, že v ceně je i osobní poradce, který vás při předání telefonu seznámí s funkcemi a hodinami na zadní straně. Cena telefonu je 24 460 dolarů, v přepočtu s DPH tedy cca 670 tisíc Kč. Za tuto obrovskou cenu je po funkční stránce iPhone zcela totožný s klasickými modely, které normálně koupíte.

Vysoká cena tohoto modelu je kvůli zadní straně. Jednak se tam nachází mechanické hodiny. Cenu ale zvedají hlavně použité materiálytitan, zlato a zároveň 252 diamantů. Musíme uznat, že zadní strana vypadá opravdu dobře a dokázali bychom si ji představit i bez drahých kovů a diamantů v mnohem levnější verzi.

[aps_product_sz id=“502018″]

Jak se vám líbí design zadní strany tohoto speciálního iPhonu?

Zdroj: businessinsider.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)