Tarif Mobil S Premium: T-mobile nabízí 4,5 GB dat, neomezené volání i SMS za akční cenu

t-mobile tarif s premium

Nabídka neomezených tarifů se v České republice pomalu ale jistě zlepšuje, i když v porovnání s ostatními státy je to stále bída. Operátor T-Mobile nyní představil tarif Mobil S Premium, kde nabízí 4,5 GB dat, neomezené minuty a data za 599 Kč. Původně se údajně jednalo o speciální marketingový tarif, který byl určen vybraným uživatelům. Nicméně v době psaní článku už to neplatilo a společnost tarif normálně nabízela na webových stránkách.

Mobil S Premium patří mezi nejvýhodnější tarify v Česku

Pokud se blíže zaměříme na podmínky operátora, tak můžeme zjistit, že se jedná o časově omezenou akci, která trvá od 1.2. 2019 do 31.3 2019. A to pouze pro ty, kteří jsou ochotni uzavřít smlouvu na dva roky. Zákazník si v podstatě aktivuje za tuto cenu dva balíčky ke klasickému tarifu Mobil S. Jednak klasický balíček neomezených SMS a datový balíček pro mobil 4GB. Tyto dva se připočítají k Mobil S a výsledkem je tedy “premium” verze.

Podle slov operátora je sleva 100 procent na balíček SMS a sleva 75 procent na balíček dat. Jen pro srovnání, klasický tarif Mobil S stojí 499 Kč a máte v něm kromě neomezeného volání jen 500 MB dat. V porovnání s tím je tak Premium verze mnohem výhodnější. Menší omezení se týká toho, že tarif můžete objednat pouze přes webový eshop, anebo pokud bás kontaktují přímo zaměstnanci T-Mobile s touto nabídkou.

Neomezené tarify

Jak už jsme psali výše, v porovnání s jinými státy to stále není moc extra, ale aspoň se přidalo poměrně velké množství dat. Podobné neomezené tarify nabízí i konkurenční operátoři Vodafone a O2, všichni nabízí neomezené volání a SMS. Rozdíly jsou u mobilního internetu a cen. Přesněji u Vodafone zaplatíte 549 Kč měsíčně, ale budete mít 3,5 GB dat. Nejhůře je na tom O2, kde za 749 Kč měsíčně dostanete jen 3 GB mobilních dat.

Využíváte neomezený tarif? Kolik měsíčně platíte?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)