Stáhněte si nové tapety určené pro chystaný Google Pixel 5a

Google Pixel 5a tapety

Zatímco Google začal před několika dny oficiálně vypouštět zajímavé novinky o chystaném vlajkovém mobilu Pixel 6, neoficiální cestou postupně unikají také útržky informací o odlehčené variantě současné pětky. Model Pixel 5a by měl v několika ohledech držet zaběhnuté tradice, mezi které patří i to, že telefon dostane vlastní tapety. Díky redakci XDA Developers, které se podařilo zdrojové obrázky extrahovat, jsou volně ke stažení.

Unikátní jsou vlastně jen dva konkrétní obrázky, které byly vytvořeny přímo pro tento telefon. Dalších 24 je podle všeho stejných jako pro starší modely 4a, 4a 5G a 5. Pestrobarevná tapeta tradičně nese samotné označení telefonu, tedy 5a. Druhý obrázek obsahuje abstraktní zelené plochy s černými liniemi. Pokud chcete tyto tapety v maximálním rozlišení (2400 x 1080 pixelů), stahujte je z galerie od XDA.

Připomeňme, že nedávno byl zveřejněný také celý balík tapet k chystanému vlajkovému modelu Pixel 6. Před časem jsme také vytvořili 5 tipů, kde obecně tapety shánět. Pixel 5a by měl dle očekávání nabídnout 6.4″ OLED displej s frekvencí 90 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 765G, 6GB RAM, dva foťáky, 4 650mAh baterii a IP67 ochranu.

Jak moc pestrou teď máte tapetu na mobilu?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)