T-Mobile v létě nadělí data navíc. A vaky, když je vyčerpáte

T-Mobile letní data 2022 vak

Český T-Mobile pro své zákazníky připravil kampaň, v rámci které bude operátor poskytovat během dvou prázdninových měsíců dvojnásobný objem dat zdarma. Nabídka, která se bude automaticky nabízet současně s upozorněním na vyčerpání běžného balíčku, se vztahuje také na firemní zákazníky. Pro ty, kteří vyčerpají i takto zdvojnásobený objem, má T-Mobile dokonce připravené i dárky v podobě nepromokavých vaků na mobil. Budou dostupné na prodejnách.

Kampaň potrvá od 1.7. do 31.8. a v průběhu každého z prázdninových měsíců si může zákazník, novou porci dat zdarma vyzvednout minimálně jednou – v závislosti na zúčtovacím období. Ve chvíli, kdy se vyčerpání svých dat přiblíží, obdrží SMS s výzvou k aktivaci letní nabídky. Tu si může aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile okamžitě po obdržení notifikace, aniž by musel čekat na úplné vyčerpání datového limitu. Zároveň tam i uvidí objem nově získaného datového bonusu a jeho průběžné čerpání. Letní balíček je navíc možné využívat v rámci celé EU.

Prázdninová nabídka dvojité porce dat se vztahuje i na firemní zákazníky, kteří v létě využijí datové balíčky Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Každý, kdo si koupí v létě Mobilní internet Extra Nastálo se navíc má možnost zúčastnit soutěže o devět produktů od značky Xiaomi. Obnovu měsíční porce dat mohou využít také majitelé předplacených karet s aktivním ročním nebo měsíčním balíčkem s automatickou obnovou.

Využili byste dvojnásobek vašeho současného datového limitu (pokud nějaký máte)?

Zdroj: T-Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)