T-Mobile přináší další nabídku pro mobilní data, platí pro předplacené karty

t-mobile mobilní data

Mobilní operátor T-Mobile v létě ovládl svět mobilních dat svou nabídkou neomezeného internetu. Nyní T-Mobile představuje nové balíčky pro mobilní data určené na předplacené karty. Nabídka cílí na náročnější dataře, kteří využijí vyšší datový limit FUP. Druhá změna je pak určena naopak nenáročným uživatelům.

Již nějakou dobu platí uživatelé předplacené karty T-Mobile za mobilní data jen tolik, kolik skutečně spotřebují. Cena je aktuálně stanovena na 1 Kč/MB. Operátor nyní systém upravil tak, že jakmile zákazník za data utratí 10 Kč, má internet v mobilu až do 100 MB za tuto cenu. Tuto výhodu pak mohou použít opakovaně dle vlastních potřeb. Popsané podmínky jsou tak vhodné pro uživatele, kteří na internetu netráví tolik času a nejsou pro ně vhodné vyšší limity pro T-Mobile mobilní data. V rámci užívání této nabídky pak máte jistotu, že během zmíněných 100 MB dat neutratíte víc, než 10 Kč.

mobilni data predplacene karty

Druhá nabídka je pak určena pro náročnější zákazníky, kteří využívají předplacenou kartu T-Mobile. Nové datové balíčky mají měsíční FUP limit ve výši 5 GB a 10 GB. Za 5 GB dat pak zaplatíte 449 Kč měsíčně a za 10 GB 599 Kč měsíčně. Oba zmíněné balíčky lze aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile, nebo pomocí SMS kódu. Zajímavou variantou mohou pak může být také zvýhodněný balíček na rok, který nabízí internet v mobilu s limitem FUP 6 GB za 499 Kč měsíčně (původní cena 999 Kč).

Zaujala vás nabídka T-Mobile pro mobilní data?

Zdroj: T-Mobile

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)