T-Mobile představil nový ceník mobilních dat pro Twist karty

t-mobile pevny internet neomezena data

Letní akční nabídka T-Mobile v loňském roce přinesla novým i stávajícím zákazníkům dvouměsíční neomezená data. Letos růžový operátor už tak štědrý nebyl, přesto však připravil speciální akci podporující cestování po Česku. V průběhu uplynulého týdne pak zveřejnil také novou nabídku pro Twist karty.

Majitelé Twist karet tak mohou již od 30. července očekávat novou generaci 30denních balíčků:

  • 800 MB / 109 Kč,
  • 2 GB / 219 Kč,
  • 3 GB / 269 Kč,
  • 5 GB / 369 Kč,
  • 10 GB / 469 Kč.

Původní 2GB balíček dat klesl z 299 Kč na 219 Kč. Čtyřgigový nahradil 5GB, přičemž za něj zaplatíme ještě o třicet korun méně, než v původní nabídce. Mimo měsíčních balíčků pak můžeme zvolit i týdenní variantu, která nabídne 500 MB za 79 Kč (z původních 150 MB / 69 Kč). Příznivější ceny T-Mobile připravil i pro situace, kdy bychom si chtěli data dokoupit, 300 MB nás nyní vyjde na 79 Kč a 1 GB na 99 Kč.

Neomezená data na den (rychlost max. 3 Mbit/s) si budeme moct u T-Mobile objednat za 69 Kč, případně za 149 Kč na celý víkend, což se může hodit na cestách. Standardní denní balíček přitom za 10 Kč nabídne 100 MB a lze jej libovolně obnovovat. Nový ceník platí pro nové i stávající zákazníky.

Zaujala vás nová cena za data od T-Mobile?

Zdroj: Tisková zpráva

 

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)