TOPlist

Moc neváhejte! T-Mobile brzy opět naskladní 100GB předplacenku

t-mobile twist karta edice 100 gb dat
  • T-Mobile na začátku června představil předplacenku se 100 GB dat
  • Na e-shopu se po ní rychle zaprášilo
  • Naštěstí ji operátor v pondělí znovu naskladní

T-Mobile se opět chystá naskladnit předplacenku se 100 GB dat, která na začátku června vyvolala v Česku slušný poprask. Stane se tak již v pondělí 12. června. Dá se ale předpokládat, že z e-shopu zmizí, stejně jako první várka. Pokud o ní tedy máte zájem, moc dlouho neváhejte.

V poslední době jsme sledovali změny na trhu mobilních datových tarifů. Mimo zcela nové tarify O2 nedávno zvýšilo cenu své populární karty Datamanie o 50 korun, přidalo však podporu 5G připojení. Tato změna vyvolala mezi uživateli rozporuplné reakce. Pokud se vám zdražení nelíbí a přesto hledáte výhodnou nabídku, může vás potěšit právě iniciativa T-Mobile.

Jak již bylo řečeno, Twist karta s názvem „Edice 100 GB dat“ se velmi podobá O2 Datamanii. Cena této karty činí 300 Kč a nabízí také možnost volání a posílání SMS/MMS za 1,90 Kč, respektive 4,90 Kč. Za minutu hovorů vám operátor naúčtuje 4,50 Kč.

edice 100 gb dat t-mobile twist

Za SIM kartu zaplatíte 300 korun a po aktivaci začíná běžet 30denní období. Po jeho vypršení musíte kartu dobít opět za stejnou částku a to nejpozději do 90 dní od poslední platby. V opačném případě hrozí, že vám T-Mobile kartu zruší. Pokud hodláte dobíjet SIM kartu každý měsíc, T-Mobile vás odmění každým dvanáctým dobíjením zdarma. To znamená, že místo roční platby ve výši 3 600 korun zaplatíte pouze 3 300 korun.

Pokud jde o rychlost, T-Mobile na svém e-shopu deklaruje 5G, ale v podmínkách je uvedena maximální rychlost stahování 300 Mb/s a rychlost uploadu je omezena na 50 Mb/s, což jsou však pro většinu uživatelů naprosto dostatečné hodnoty.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí předplacenky od T-Mobile?

Zdroj: T-Mobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)