Systém LineageOS se dostává na více Xiaomi telefonů

systém LineageOS

Systém LineageOS a hlavně jeho komunita stále nepřestává překvapovat. Alternativní ROM, která vychází ze slavného CyanogenMod pokračuje v pravidelném přidávání nových zařízení. Tentokrát se přidala podpora pro Xiaomi telefony.

Systém LineageOS si nainstalujete i na Mi Mix

LineageOS nyní podporuje Xiaomi Mi5S (capricorn), Mi4c (libra) a také telefon s minimálními rámečky Mi Mix. To určitě potěší všechny, kteří nejsou spokojeni s MIUI a chtěli by radši čistou verzi Androidu. Shodou okolností se také nedávno přidala podpora TWRP pro první jmenovaný model Mi5S. Kromě těchto telefonů, byl také aktualizován tablet Nexus 9, a to z CyanogenMod 13 na LineageOS 14.1.

Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi Mix

Další informace o každém z těchto zařízení, včetně pokynů, jak tuto alternativní ROM nainstalovat, najdete na oficiálních stránkách. LineageOS vychází z čisté verze Androidu, přidává však velké množství úprav a nastavení.

Xiaomi telefony můžete koupit na Beryko.cz.

Máte, nebo plánujete instalaci LineageOS na svůj telefon?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)